Щоденний догляд за собою – як спосіб життя

догляд за собою

Люблю різноманітні конкурси!!! На останньому зайняли перше місце, це був конкурс краси! Може і тут повезе…люблю подарочки :-) . Взагалі, в косметиці і в засобах для догляду за собою я мінімаліст. Користуюсь тільки самим необхідним, хоча маю змогу купляти все що хочу.

В дитинстві я була не дуже красива (мені здавалось), хоча мама і тато казали, що я просто чарівна і найгарніша дівчинка :-) . Я комплексувала до того часу, поки не стала помічати в собі красиві жіночні риси. Я підросла, моє тіло стало як «гітара» :-) , а риси обличчя стали дуже навіть привабливі (так мені кажуть).

В мене нема нічого такого, щоб треба було міняти: волосся довге, слухняне, блискуче; шкіра сяюча і достатньо зволожена; целюліту як такого нема, нігті чудово ростуть, схильності до повноти не маю. Напевно ви себе питаєте «чому тоді вона тут пише», відповідаю:  люблю подарочки і в мене нема проблем з зовнішністю бо регулярно підтримую форму.

Я не знаю конкретних рецептів красоти, але можу сказати, що робить мене такою яка я є.

1)       Я регулярно займаюсь спортом (спорт це найкращі ліки): бігаю 3 рази на тиждень та кожного дня роблю зарядку і качаю прес, тому в мене хороша фігура та підтягнутий живіт;

2)      Я правильно харчуюсь (фаст фуди, чіпси, сухарики, солодощі та інші продукти швидкого харчування я ніколи не вживаю. Замість солодощів їм мед, сухофрукти та фрукти), а також п’ю достатню кількість води. Тому в мене нема проблем з зайвою вагою, різними прищиками та сухістю шкіри.

3)      Я стараюсь використовувати натуральні маски для обличчя (роблю домашні маски з ягід та фруктів), мінімум косметики на обличчі (не користуюсь пудрами та тональними кремами) так як в мене лице чистеньке я можу собі це дозволити.

4)      Інколи ходжу в сауну та проводжу вдома СПА-проседури, але це скоріше для душі.

Все, нічого особливого, правда? Такого режиму може дотримуватися кожна дівчина. Не потрібно морити себе голодом чи виснажуватись до втрати свідомості в спортзалі.

Дівчина повинна за собою доглядати та завжди бути красивою і зовнішньо і внутрішньо.

Таня Миронова

Если вы ищете квартиру, то на этом сайте есть хорошая база квартир Киев. Предложения по аренде и продаже без посредников включают в себя коммерческую недвижимость, жилой фонд и земельные участки.

Залишити коментар