Як схуднути вдома? 5 Способів

схуднути вдома

Для мене, як і для багатьох дівчат, актуальна проблема зайвої ваги. При цьому вільного часу і зайвих грошей для вирішення проблеми немає. Протягом довгого часу (близько 5 років) мені доводилося самостійно в домашніх умовах намагатися змінити свою фігуру. Здавалося б: що тут складного? Виявляється, схуднути вдома – не так-то просто, зате можливо!

Схуднути вдома: прогулянка і зарядка

До 25-річного віку проблем з фігурою для мене не існувало, адже з самого дитинства я робила ранкову гімнастику щодня. Це мені прищепив мій дідусь. Перед сніданком було необхідно виконати вправи протягом 15 або 20 хвилин: махи ногами і руками, присідання, нахили. Однак після 25-річчя я різко поправилася на 7 кг і стала важити 75 кг при зрості 170 см. Звичайно ж, в старі речі я вже не влазила. Прийшло усвідомлення того, що однією гімнастики тепер мало.

Цей вид схуднення вдома – висновки

При наявності зайвої ваги і великого апетиту елементарна зарядка – не помічник. Але для людей, ведучих малорухливе життя, які не виконують ніяких вправ в принципі, вона хороший привід почати займатися собою.

Схуднути вдома: модні журнали

Придбавши безліч жіночих журналів, в яких були описані комплекси вправ, я ознайомилася з усіма і вибрала оптимальні для себе. Від деяких відмовилася відразу: в наявності не було спортивних снарядів і пристосувань (степ-платформи, гантелей і т. д.), а купувати їх не хотілося і було не за що. Стала виконувати доступні: скручування на прес, присідання, віджимання з колін, випади і ін.

Корисними для мене стали знання про різні види фітнесу – бодіфлекс, пілатес, калланетик і пр. Крім того, в журналах було детально вказано час і кількість вправ, що допомогло мені скинути 3 кг. Але великих результатів досягти не вдавалося.

Причинами цього були: банальна нудьга (одноманітні рухи день у день) і усвідомлення того, що навантаження повинне бути аеробне, щоб частота пульсу була від 135 до 150 ударів на хвилину. Вимірявши свій пульс, я зрозуміла, що потрібно міняти вправи, щоб з’явилася можливість спалити зайвий жир. У результаті пішла в магазин за уроками аеробіки на відео.

Цей вид схуднення вдома – висновки

Пізнавальну і дисциплінуючу дію мають журнали з програмами вправ, але найкращий результат можна отримати тільки тоді, коли комплекс підібраний правильно саме для вас. Людям з великою вагою складно виконувати деякі з вправ. Не потрібно змушувати себе – робіть ті, які вам зручні. І ще: час зарядки для жайворонка – ранок, а для сови – вечір.

Схуднути вдома: під відеомагнітофон або dvd

Витративши трохи більше години в магазині, я вийшла з нього з купою dvd-дисків і відеокасет. Мені дуже сподобалося так займатися, адже не можна було перерватися на розмови по телефону, перекушування і щоб ковтнути водички. Поставив касету і включився в роботу.

Через пару місяців один і той же комплекс набридає, тіло звикає до навантаження і пропадає напруга після тренування, а значить, його потрібно змінювати. Для початку я користувалася звичайними курсами «аеробіка». Пізніше перейшла на заняття зі знаменитостями, танці та фітбол (вправи, які виконуються на м’ячі великого розміру).

займаючись кожен день (пару днів на зарядку з жіночих журналів чи під відео з пілатесом і 4-5 днів на аеробіку), переглянувши свій раціон, я змогла повернутися до своєї нормальної ваги в 68 кг.

Цей вид схуднення вдома – висновки

Тренування під відеокурси – ефективний засіб для схуднення. Але слід відчувати навантаження, звертати увагу на свої відчуття. Під час тренування, щоб жир згорав правильно, ви повинні бути в змозі поговорити, а не падати замертво, потіти і задихатися. Перевантаження погано позначаються на здоров’ї. Виходите з того, що на касетах зазвичай вказують необхідний рівень підготовки для кожного з комплексів.

Схуднути вдома: тренування з обтяженням

Настав момент, коли я зацікавилася, чи вийде з допомогою тренувань змінити пропорції моєї фігури. Мене давно хвилювала та обставина, що верх одягу у мене був 46 розміру, а низ – 48. звернувшись знову до жіночих журналів, я дізналася наступне: завдяки аеробним навантаженням йдуть жирові відкладення, а змінити пропорції допоможуть вправи з обтяженнями і складні вправи з власною вагою: підтягування на турніку, віджимання на брусах, віджимання від підлоги на носках.

Протягом наступних півтора років моя квартира обросла спортивним інвентарем: я повісила турнік над дверима, бруси на стіну, купила збірні гантелі (розкид ваги від 1,25 кг до 15 кг). я купила курс «силова аеробіка» і регулярно користувалася всіма пристосуваннями. Пізніше взялася за силові програми з жіночих журналів, не залишаючи при цьому і рідну аеробіку.

Цей вид схуднення вдома – висновки

Для остаточного формування бажаної фігури просто необхідні вправи з обтяженнями. Маючи велику зайву вагу починати з таких навантажень безглуздо, адже вони тільки будують м’язовий корсет, але не зганяють жирові відкладення над ним. Крім того, такі вправи небезпечні травмуванням, якщо ви не маєте досвіду і навичок. Тому перед початком тренувань потрібно проконсультуватися з фахівцем.

Схуднути вдома: кардіотренажер

Настав час, коли я зацікавилася купівлею кардіотренажера. 4 Року тренувань в домашніх умовах загартували мене: ніхто і ніщо не могло мене відволікти від занять, адже я бачила, що всі мої зусилля приносять результат і задоволення. Тому з’явився сенс зробити дорогу покупку.

Першою ідеєю було купити еліпсоїд або еліптичний тренажер або крос-трейнер. Це самий малонебезпечних за травмування і найбільш ефективний з кардіотренажерів. Але при всіх плюсах він займає найбільше місця (при вазі 80-100 кг не менше 2 кв. М.) і спрямований на спалювання зайвих калорій і тренування верхньої частини тулуба через рух спеціальних важелів. Для мене він не підходив, адже верхом свого тіла я і так займалася, а от ноги хотіла навантажити сильніше.

Від велотренажера я відмовилася відразу: нудно вдома крутити педалі, хоч і місця займає мало.

Довелося зупинити свій вибір на біговій доріжці. Мені вона підійшла, але людям із зайвою вагою її не рекомендують через велике навантаження на суглоби. Я вибрала електричну доріжку, адже на ній можна кнопочно регулювати кут нахилу і швидкість полотна. А на механічній доріжці можливі травми і падіння, тому що полотно під час бігу потрібно прокручувати своїми ногами.

Ось зараз я отримую максимум задоволення від тренувань вдома. І звичайно ж стежу за своєю фігурою!

Цей вид схуднення вдома – висновки

Покупка тренажера – не кращий спосіб починати заняття над собою. Спочатку варто розібратися, як часто ви будете ним користуватися, а це можна зрозуміти тільки після тривалих занять простими вправами.

Ну і не забуваємо про харчування, звісно. Адже від нього залежить те, як швидко ви будете худнути! А чи легко вам худнути вдома поодинці? Діліться досвідом!

Залишити коментар