Підтяжка грудей. Чи варто робити пластичну операцію. Наслідки

Підтяжка грудей

Як це не сумно, але жіночі груди з віком мають властивість опускатися, і ці зміни можна виправити тільки за допомогою пластики грудей. Підтяжка грудей поверне їм природну форму і красу молодості. До опущення грудей призводить не тільки вік, але і годування дитини, звичайна амортизація, різка зміна ваги, втрата шкірою еластичності, неправильно підібрана білизна, а також дуже великий розмір грудей, в основному якщо у Вас вже більше ніж другий – то груди опускаються набагато раніше , ніж у жінок з першим або другим розміром.

Кому варто робити пластичну операцію з підтяжки грудей
Пластика грудей (мастопексія) допомагає дамам повернути природну форму грудей. Але кращих результатів така операція дозволяє добитися якраз у жінок з невеликими грудьми, а також ефект у них зберігається набагато довше. Це пов’язано з тим, що у них менше перетягнутих тканин. Пластику грудей лікарі настійно рекомендують відкласти, якщо Ви плануєте вагітність. Так як це буде марна трата і часу і грошей, тому що під час вагітності в будь-якому випадки відбудуться ті чи інші зміни грудей. Але на перебіг вагітності це ніяк не вплине. Тут протипоказань немає.
Загалом, можна виділити наступні категорії пацієнток, кому варто робити таку пластичну операцію:
- Жінкам, у яких асиметричні груди;
- Жінкам, у яких плоскі подовжені груди;
- Жінкам, груди яких втратила пружність і первинну форму.

Якщо Ви зважилися на таку пластичну операцію, то не переживайте, відсоток ускладнень в цілому не більше двох відсотків. Єдиним моментом, на який варто звернути увагу – це наркоз, так як без нього така операція не проводитиметься. Тому необхідно проконсультуватися у анестезіолога з приводу алергічних реакцій на різні види наркозу, і врахувати всі рекомендації, наприклад протизаплідні таблетки і куріння може бути першим протипоказанням до деяких видів наркозу.

Пластика грудей і наслідки
Іноді така пластична операція може привести до зниження чутливості сосків, але це буває досить рідко і продиктовано індивідуальними особливостями кожного організму. Шви й різноманітні шрами після пластики грудей бувають різними – у одних пацієнток вони гояться швидко і взагалі не помітні, в інших довго залишаються широкими, чутливими і червоними, а іноді вони розтягуються після загоєння. Буквально через півроку рік шви стануть практично не помітними, якщо Ви будете одягнені, наприклад, в купальник. Але іноді все таки вони можуть завдавати естетичну незручність. Тому Вам доведеться скористатися косметичним способом маскування швів.

Як ми розібралися, пластика грудей практично не має протипоказань, головне щоб молочні залози були абсолютно здорові. Тому перед процедурою варто обстежитися у мамолога.

Интересный блог о популярной игре tsw, на нем вы найдете как проходить игру и новости связанные с ней!

Залишити коментар