Розтяжки після вагітності – як боротися і перемогти

Розтяжки після вагітності
Перед пологами голову майбутньої мами відвідує маса різних страхів, головний страх – втратити колишню красу. В основному цей страх пов’язаний з помітними змінами фігури. Так, як під час вагітності організм поступово перебудовується на новий лад, неминучими стають зміни у вазі, обсязі та гормональній системі. Найпомітнішим наслідком вагітності є розтяжки, від яких досить важко позбутися. Причиною таких розтяжок можуть бути кілька чинників: це як ріст плоду, так і вищезгадані зміни в гормональному фоні, що в свою чергу веде до збільшення ваги і обсягів, як стегон, так і грудей, рук і інших частин тіла. Наша шкіра просто не витримує раптових навантажень, пов’язаних з настільки раптовим ростом.
Синюваті або червоні рубці на шкірі через деякий час стають білими і не привабливими. Все це трапляється внаслідок відсутності в шкірних клітинах колагену, який необхідний задля підтримки пружності та еластичності шкіри. Далі ми дамо відповідь на настільки хвилююче питання: як позбутися від розтяжок після вагітності?

Після періоду вагітності, на відміну від підліткового періоду, розтяжки з’являються в області живота, стегон і грудей. Матусі, які піднімають паніку з приводу розтяжок ще під час вагітності, мають рацію. Спеціальні креми від розтяжок варто купувати ще під час виношування плоду і активно ними користуватися. Пам’ятайте: чим раніше нанести удар по растяжкам, тим більша можливість виграти цю непросту битву.
Але що ж робити, якщо ти прочитала цю пораду вже після пологів? Не впадай у відчай і запам’ятовуй:
• Перш за все, тобі потрібні інтенсивні тренування щодня. Жалості до себе тут не місце!
• За годину до і після вправ постарайся не їсти. Це тільки зашкодить;
• Перед виконанням вправ варто розім’ятися. Кроки на місці, стрибки, присідання будуть доречні;
• Тренуй м’язи преса кожен день. Знову-таки, жаліти себе не варто;
• Після інтенсивного тренування варто прийняти контрастний душ, але перед цим розтерти місця, «уражені» розтяжками спеціальним кремом.
Для такого крему тобі знадобиться:
1. 2-4грамма муміє (бажано в чистому вигляді, не в таблетках);
2. 1 чайна ложка теплої кип’яченої води;
3. 1 тюбик будь-якого крему.
Муміє розчиняємо в кип’яченій воді, після чого змішуємо з тюбиком крему. Втираємо після душу один раз в день. Для досягнення кращого ефекту, обгортайте це місце харчовою плівкою на годину.
Таким чином, ти легко позбудешся від небажаних розтяжок, і твоя шкіра сяятиме здоров’ям і колишньою красою.

Залишити коментар