Як позбутися лупи

Як позбутися лупи
Як багато у світі різноманітних проблем, а тут ще й ця дурна лупа. Що б я не робила, а вона як на зло не виводиться. Перепробувала купу шампунів, масок для волосся, рідких засобів і спреїв, а результат нульовий. Остаточно втомившись від цієї безглуздої боротьби і витрачених грошей даремно, я звернулася за порадою до мами, і, мушу сказати, правильно зробила. Вона-то вже мені розтлумачила, що тут і до чого.

Причини появи лупи

• Перш за все, лупа з’являється від недбалого догляду за волоссям: можливо, ви миєте голову невідповідним шампунем або шампунем, що містить лаурилсульфат натрію;
• Так само шкірі голови шкодять часті укладання та сушіння за допомогою фена;
• Лупа може з’являтися під час гормональних змін в організмі в підлітковому віці або під час гормональних сплесків під час вагітності;
• Різка зміна погоди і клімату так само впливає на появу лупи;
• Лупа може спостерігатися при стресах і депресіях;
• Не варто забувати про неправильне харчування і нестачі вітамінів в організмі;
• Так само причиною може бути жорстка вода, якою ви миєте голову (шампуні, пом’якшувачі воду тут не допоможуть);
Якщо з деякими причинами появи лупи ми боротися навряд чи зможемо, то усунути проблеми, які стосуються безпосередньо нашого організму – це нам під силу.

Як позбутися лупи різними методами

Варіант перший: мазі від лупи
Варто сказати, що всі ці способи я перепробувала безпосередньо на собі, так що порада буде дійсно об’єктивною, а не «з голови». В аптеках міста прилавки просто ломляться від різних препаратів від лупи. Різноманітні виробники, строкаті упаковки, рекомендації, реклама піар. Ціни їх так само цвітуть буйством цифр: від самого дешевого (і, напевно, не особливо ефективного) і до самого дорогого (де гроші «луплять» тільки за брендові марки).
Я ніколи не звертала уваги на звичайнісінький засіб українського виробництва під назвою «Сульсена», поки моя мама не принесла його додому. Чесно кажучи, упаковка «совкового» типу враження не справила. Але так було до першого використання. Далі все стало краще. Мазати цією диво-маззю шкіру голови треба 2-3 рази на тиждень перед миттям голови, а результат помітний стане відразу ж після першого застосування. Мінуси мазі: не зовсім приємний запах, самому промазати всю шкіру голови проблематично, потрібна стороння допомога, її трохи проблематично змивати. Шампунь доведеться наносити 2-3рази.
Варіант другий: шампуні від лупи
Це справа чисто індивідуальна. Як сказав Жванецький: «Вам це допомагає, мені це не допомагає». Не знаю, як у кого, а в мене подібні шампуні викликають ще більше лупи і свербіння.
Посудіть самі, чим може вам допомогти шампунь, який наноситься на 2-3 хвилини, а потім змивається. Так він не те, що живити шкіру не буде, він і проникнути в неї не встигне. Загалом, цей варіант під сумнівом.
Варіант третій: народні засоби
Маски для волосся здатні не тільки живити і зміцнювати волосся. Вони і з лупою боротися допомагають. Приміром, я спробувала таку масочку:
• 1 столову ложку гірчиці розчиняємо в каструлі теплої води і на час відставляємо.
• Перед миттям наносимо на волосся будь кисломолочний продукт і залишаємо на 10-15 хвилин.
• Змиваємо маску шампунем.
• Обполіскуємо волосся розчином гірчиці.
Таку процедуру варто робити 5-7 разів. Результат помітний вже на третій раз.

Залишити коментар