10 секретів краси від Шеріл Ледд

секрети краси від Шеріл Ледд

Шеріл Ледд – відома американська кіноактриса і співачка, а до того ж ще й письменниця. Крім свого творчого життя вона займається благодійністю. Весь свій вільний час присвячує проблемам насильства над дітьми, намагається робити все можливе, щоб діти з неблагополучних сімей відчували себе краще.

Але все ж, такій знаменитій жінці доводиться завжди виглядати добре. Якими ж секретами краси вона користується?

1. Завжди бути в тонусі. Тобто, правильне харчування – це найперше і основне правило. Легкий, але поживний сніданок, так як день завжди проходить насичено і потрібно багато енергії.

2. Спорт. Рух – це життя. Невелика ранкова зарядка додає сил на весь майбутній день.

3. Правильний догляд за руками. Для такої персони завжди важливо виглядати відмінно, а руки – перше, на що звертають увагу. Живильні маски для шкіри рук допомагають зберегти їх молодість і красу.

4. Чиста шкіра перед сном. Завжди потрібно про це пам’ятати. Перед тим як лягти спати потрібно зняти весь макіяж, умити шкіру водою і нанести нічний крем. Все це необхідно для того, щоб вранці обличчя виглядало свіжим і здоровим. Добре допомагають маски зі свіжих фруктів. А оливковою олією потрібно всього лише робити легкий масаж, втираючи його в шкіру.

5. Вибір правильного одягу і колірної гами. Наприклад, сукня має виглядати елегантно. Колір не повинен бути дуже темним, і навпаки максимально підкреслювати фігуру.

6. Красиве і здорове волосся. Для здорового вигляду бажано вдатися до масок і вітамінам. Сонце сушить і пошкоджує волосся, тому потрібно постійно його підживлювати корисними речовинами.

7. Правильний підбір косметики. Косметичка повинна бути наповнена тільки косметикою відомої вам фірми, це дуже важливо. Не можна допускати щоб на шкірі з’явилося подразнення або пігментація.

8. Макіяж. Будь-коли така жінка як Шеріл Ледд повинна виглядати чудово. Макіяж повинен відповідати кожній майбутній події.

9. Водні процедури. Після стомлюючого дня відмінно допомагає контрастний душ. Він допомагає розслабитися і відновити сили після важкого робочого дня.

10. Жіночність. Кожна жінка повинна таїти в собі любов і ласку. Тому важливо завжди правильно показувати емоції, залишаючи таким чином в собі загадку.

З часом кожна жінка стає тільки гарнішою, але не варто забувати про прості правила догляду за своїм здоров’ям і зовнішністю.

Залишити коментар