Кольоротипи зовнішності

Кольоротипи зовнішності

Всі люди, відповідно до теорії кольоротипів, умовно діляться на 4 типи в залежності від кольору шкіри, волосся і очей. Виділяють осінь, зиму, весну і літо. Визначивши свій кольоротип, можна підбирати одяг, аксесуари, колір тіней і помади так, щоб вони підкреслювали ваші достоїнства.

Весна
Цей кольоротип об’єднує блондинок зі світлою шкірою персикового або золотистого відтінку і сяючими, небесно-блакитними, зеленими або золотисто-карими очима. На обличчі у них можуть бути веснянки золотистого відтінку. Волосся зазвичай світле і тонке, а його колір теплий медовий. Якщо колір волосся темний, то воно володіє золотистим теплим відтінком. У дівчини – весни не може бути чорного волосся холодного відтінку. Основні кольори в гардеробі і макіяжі – теплий жовтий, персиковий, кораловий і абрикосовий. Дівчатам підійде одяг в стилі кантрі, з великою кількістю льону, вовни, замші, тисненої шкіри. Молодіжний джинсовий стиль вигідно підкреслить золотисте сяйво шкіри. У макіяжі підійдуть золотисто-лососевий рум’янець, ягідний колір губ, очі краще нафарбувати в блакитних тонах. При погляді на дівчину-весну виникає відчуття теплоти і легкості.

Літо
Цей кольоротип об’єднує в собі блондинок з попелястим і русявим відтінком волосся, з сіро-зеленими очима без чіткої окантовки райдужки очей, очі з поволокою. Зазвичай дівчина-літо володіє ледь помітним блакитним відтінком шкіри, вони добре засмагають на сонці, але засмага має холодний відтінок. Основний колір в гардеробі – блакитний. Дуже вигідно буде виглядати на дівчині-літі стиль вінтаж з великою кількістю мережива, шовку, шифону. Дівчатам також дуже йде джинсовий одяг. Димчасто-блакитний джинс повинен бути основним у гардеробі. Його відмінно доповнять димчасто-рожевий, місячний-жовтий і майже всі пастельні відтінки. У макіяжі робимо головний акцент на очі. Глибоке розтушовування тіней приглушеного кольору вигідно підкреслять приглушені очі літа. Губи краще нафарбувати матовими помадами глухих відтінків. При погляді на дівчину-літо виникає відчуття ніжності і стриманості.

Осінь
Цей кольоротип об’єднує дівчат з рудим волоссям або волоссям мідного відтінку, з бежево-золотистою шкірою, з карими або горіховими очима. На райдужці ока є золотисті вкраплення, що робить очі теплими. Головні кольори в одязі та макіяжі – насичені, червоно-цегляний, оливковий, баклажановий, кукурудзяний. Дівчині-осені найкраще підійде велика в’язка речей, фактурний одяг з верблюжої вовни, махер, важкого шовку. Макіяж використовується яскравий, соковитий, на очах – макіяж з растушовкою коричневих, бронзових відтінків без чітких ліній. Губи краще нафарбувати помадою з червоним насиченим пігментом. При погляді на дівчину-весну виникає відчуття яскравості, соковитості, фактурності.

Зима
Жінка-зима завжди яскрава і виділяється з інших світло-порцелянової шкірою, темним волоссям і яскравими очима. Вона нагадує «Білосніжку». Серед них можуть зустрічатися дівчата з оливковим відтінком шкіри, таких дівчат відносять до «південної зими». Волосся у зими часто чорне, але може бути темно-каштанове і платинового кольору. Очі чорні, яскраво-сині. На блідій шкірі рідко буває рум’янець, а брови чітко окреслені. Основні кольори в гардеробі – синій, фіолетовий, лимонний, пурпурний. У гардеробі вигідно виглядають речі з атласу, парчі, оксамиту, шкіри. Макіяж не повинен містити більше 3 кольорів і виконується чіткими геометричними лініями. Губи можна нафарбувати яскравими і чіткими лініями, або зовсім не фарбувати. При погляді на зиму виникає відчуття холоду, пронизливості.

Правильно визначайте свій кольоротип, це допоможе вам навчитися підбирати речі в гардероб, і вибирати кольори в макіяжі. Ви точно будете знати, що вам підходить, а яких кольорів і фактур в одязі вам варто уникнути.

На рынке косметики есть множество фирм, поэтому выбрать именно ту косметику бывает крайне трудно. Поэтому предлагаем посмотреть отзывы про дешеле и остановить свое внимание именно на этой косметике.

Залишити коментар