Оксамитовий сезон – вихід в купальнику

модні купальники

В житті кожної з нас рано чи пізно настає пора відвертих фотосесій. І це пора, зрозуміло, літня. Добре виглядати на пляжі, незважаючи на вік, фізичну форму, ширину кістки і спадковість – завдання непросте, але здійсненне. Беремося стверджувати, що свій купальний костюм сьогодні здатна знайти будь-яка представниця прекрасної статі. При цьому під «своїм» купальником треба розуміти той, в якому його власниця не стане менш прекрасною. І дана обставина – заслуга численних виробників пляжного одягу, які змінюють уявлення покупців про цю частину гардероба.

Звичні два вида купальників (суцільні та роздільні) нині роздрібнилися на безліч актуальних підвидів.

Перевага злитих купальників – можливість прикрити самі невиграшні та вразливі місця (живіт, стегна, талію). Так, для класичного спортивного купальника характерний максимально закритий виріз спереду. Для моделі майо – виріз трохи глибший, будь-якої форми, а також окремо пришивні бретельки. Так званий купальник танк відрізняється від майо виключно широкими бретелями цільного крою. У разі халтер лямки зав’язуються або застібаються на шиї (бажаний варіант для підтримки грудей). У моделі бондо бретельки і зав’язки відсутні зовсім. Відмінною рисою свімдресс є обов’язкова присутність невеликої спіднички: пишної або зовсім облягаючої, яскраво вираженої або чисто символічної. Відзначимо, що практично всі перераховані різновиди сіцільних купальників можуть стати відмінним засобом маскування наявних вад фігури. А ось радикально протилежний ефект слід очікувати, приміряючи пляжний наряд в стилі пландж або монокіні. У першому випадку готуйтеся пред’явити публіці надто глибоке декольте і ще більш глибокий виріз ззаду. У другому – все те, що відкривається в звичайному бікіні з поправкою на екстравагантні і часом викликають деталі, покликані хоч якось з’єднати верхню і нижню частини.

Вибираючи бікіні, доведеться згадати вже перераховані назви моделей. Тут спостерігається та ж гра з виконанням ліфа, бретелей і вирізів. Самій цнотливий вигляд можна вважати танкіні. Його верхня частина виглядає як короткий або подовжений топ. По суті це закритий купальник, розрізаний навпіл. Звідси і відчуття: захищеності і мобільності одночасно. Загалом, вельми гармонійний вигляд костюма для повних дам. Дуже популярна в цьому сезоні вже згадана модель бондо. Вона зручна, перш за все, для отримання рівномірної засмаги шиї, плечей і декольте. Втім, якщо мати пару купальників принципово різного крою, то їх чергування на пляжі (особливо в перші дні прийняття сонячних ванн) дасть аналогічний ефект.

Що стосується кольору і візерунка тканини, то тут палітра надзвичайно широка. Але якщо дуже хочеться обмежити себе якими-небудь трендами, то ось деякі з них. Цього літа, як і раніше актуальне різнобарв’я верху і низу. В пошані відтінки бірюзи, лимона, м’яти. На їх фоні стоїть особняком, але не здає своїх позицій білий купальник. Серед орнаментів лідирує буйна тропічна рослинність, на другому і третьому місцях – горошок і смужка. Ну а самим модним і помітним на пляжі стане в’язаний наряд або купальник з мереживними деталями і вставками макраме.

Сучасний пляжний одяг дуже різний. Один купальник допоможе загубитися в натовпі, а інший буде невблаганно притягувати погляди. І тільки вам вирішувати, якими будуть ці погляди: зацікавленими, захопленими або нескромними.

Залишити коментар