Про дієту. Хочеш, їж, а хочеш …

дієта для схудення

 Хотілося б, перш за все, усунути несправедливість у тому, що тема дієти – щось суто жіноче. Затурбувався я нею лише одного разу. Моя подруга кореянка лестила моєму пивному животику, заявивши, що на Сході складочка над гумкою трусів зводить жінок з розуму.

Пиво, так само як і горілка, достатньо калорійні продукти, але я не дієтолог і не кулінар і не збираюся ділитися якимись рецептами. Поділюся лише досвідом, як я практично без зусиль увійшов в норму.

Перший ворог – це німецька пунктуальність, режим прийняття їжі
Слід відмовитися від сніданків, обідів і вечерь в тому їх розумінні як вони чергуються за часом доби. Їсти слід тоді, коли хочеться, тобто виділяється слина, яка сприяє правильному травленню. Однак уникайте викликати слину штучно, всупереч природному бажанню організму. Просто уникайте ситуацій пов’язаних з видом їжі, запахом, з людьми, які їдять. Якщо слинки потекли не до місця, прополощіть рот водою. На роботі ви йдете на обід до їдальні, слідуючи покірно розпорядком дня. Один з варіантів – переговорити з начальством про роботу без обіду і на годину раніше йти додому.

Якщо ж ви свідомо впевнені, що почуття голоду вас дістане до загальної перерви, то беріть сніданки (обіди) з собою. Не будьте заручником розпорядку дня в їжі. Їжте часто, якщо є бажання. Обмеженість у часі на прийняття їжі провокує обжерливість. Почуття голоду виникає при погляді на годинник і диктується вже не шлунком, а головою.

Другий ворог – їсти те, що подають
Згадайте, навіть в їдальні, де асортимент який би не був великий і, тим не менш, він обмежений. Вам доводиться вибирати. Очі розбігаються. Слюні течуть. Вам явно багато, але руки тягнуться взяти ще що-небудь. Якщо ж подають тільки пюре і котлетку, берете дві котлетки і подвійний гарнір. Останнє більш вірно. Сьогодні вам як ніколи хочеться бутербродів з червоної ікрою, так і беріть тільки їх і стільки, що б на завтра очі на них не дивилися. З одною, нехай навіть об’ємною, стравою ситість прийде сама собою. Тоді як «новорічний» стіл з його достатком меню викличе нетравлення. Шлунок буде просто в подиві, як йому переробити те, що ви примудрилися за раз в нього помістити і залити все це шампанським.

Третій ворог – третє блюдо
Не пийте нічого під час їжі і безпосередньо відразу після прийняття їжі. Не підганяйте їжу рідиною. Ніякої користі від цього немає. Ви робите тільки гірше своєму шлунку, по-перше, змиваючи слину, а по-друге, перетворюючи щойно з’їдене в якусь незрозумілу для шлунка субстанцію, яку, будь вона в тому ж вигляді на тарілці, вважали б їжею для свиней. Дискомфорт у роті? Прополощіть чистою водою і сплюньте.

Не їсти на ніч – омана
Особисто я не їм після 7, якщо маєте намір лягти спати після 11-ти по одній причини – повне черево заважає мені лягти позручніше. Існує думка, що і сон в свою чергу не сприяє нормальному травленню. От не їжте на ніч і все, а яке це має відношення до дієти і безпосередньо вплив на зміну характеристик вашої ваги? Приємного вам апетиту і добраніч!

Залишити коментар