10 основних правил для запоруки міцної сім’ї

міцна сім'я

Сімейні відносини можна порівняти з палаючим вогнищем, якщо в нього постійно підкидати дрова, воно буде горіти, але якщо ви забудете це зробити, вогнище згасне. Є основні правила, які допоможуть зміцнити ваші сімейні відносини, ось деякі з них:

1. Вмійте вислухати те, що хоче розповісти вам ваша кохана людина, не перебивайте її, навіть якщо вам дуже захотілося щось швидко сказати. Не вміння слухати рівносильно удару гонга.

2. Скажіть НІ секретам! Будьть секрети – це недовіра. Маючи секрет ви говорите своєму партнеру: “Ти не гідний моєї довіри!”. Будь яка таємниця створює бар’єр між вами.

3. Забудьте про суперечки. У суперечці немає переможців, кожен залишається при своїй думці. Зверніть увагу, що після стількох зусиль щось довести один одному, нічого не змінилося. Є лише один метод перемогти в суперечці – не сперечатися.

4. Говоріть правду про свої почуття! Обов’язково все роз’яснюйти, не чекайте, що ваша кохана людина сама здогадається про ваші почуття, емоції і бажаннях, образи або про те, що вас щось турбує. Запам’ятайте, що людина з якою ви живете не володіє навичками телепатії! Наприклад: Наташа незадоволена тим, що Сергій прийшов додому пізніше, ніж вони домовилися. Вона не говорить йому про це прямо. Сергію залишається тільки здогадуватися про причини, які могли викликати її невдоволення.

5. Заохочуйте і хваліть! Не забувайте про те, що піддаючи вашого партнера критиці ви говорите йому: “Ти все робиш погано, а значить ти поганий!”. Майже у всіх випадках, докори і критика не дають ніякого результату. Якщо ви вирішили критикувати вашу другу половину не слід робити це при сторонніх. Критика – це бумеранг, який завжди повертається назад до вас.

6. Приділяйте вашим відносинам належну увагу. Намагайтеся не забувати цікавитися життям людини, яка живе разом з вами, проявляйте свою турботу, виявляйте знаки уваги: ​​погляд, жест, посмішка. Поцікавтеся як пройшов день, якщо ви провели його не разом, будуйте спільні плани на майбутнє.

7. Надавайте підтримку. Пам’ятайте про те, що думка про що-то, є не тільки у вас, а й у вашого супутника життя, і до його думки треба проявляти належну повагу. Якщо ваша думка була невірна, не бійтеся зізнатися в цьому. Заохочуйте бажання брати участь у вихованні дітей.

8. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом, намагайтеся виглядати добре не тільки на роботі, але і в домашній обстановці. Не ходіть по квартирі в зношеному одязі, старих халатах, це стосується не тільки жінок, але також і чоловіків.

9. Знаходьте спільні інтереси. Обговорюйте прочитані книги, фільми, проведений разом відпочинок, приготування їжі, захоплення спортом, водіння автомобіля, їзду на велосипеді, комп’ютерні ігри, спільне відвідування оздоровчих комплексів.

10. Не намагайтеся виховувати або перевиховувати вашого супутника життя, до вас це вже зробили його батьки, пам’ятайте про те, що він вже сформована, самодостатня особистість.

Залишити коментар