Дизайн інтер’єру спальні для дівчини

Post image for Дизайн інтер’єру спальні для дівчини

Одного разу ви подивилися на дитячу кімнату своєї дочки, яка вже не дитина, і усвідомили: пора міняти інтер’єр. Втім, якщо ви ще не батько, і дочки у вас немає, а от дівчина вже є, і відповідні можливості теж, то чому б і вам не подумати над тим, щоб порадувати свою кохану і зробити новий дизайн інтер’єру її спальні.

Що ж і як зробити …

По-перше, врахуйте: треба зробити так, щоб дизайн інтер’єру спальні для дівчини служив не тільки місцем для нічного відпочинку, але і для навчання, і прийому друзів. Дизайн інтер’єру спальні повинен передбачати не тільки захоплення, але і характер її господині. Тому, потрібно враховувати всілякі деталі.
Перш за все, вирішыть, яку вибрати загальну колірну гамму. Зазвичай для дизайну інтер’єру спальні підбирають теплі пастельні тони, (ні в якому разі не вибирайте темних, вони будуть діяти гнітюче!) Але щоб уникнути одноманітності, потрібно передбачити кілька кидаючих в очі предметів. Для цього підберіть з цікавим кольоровим і декоративним малюнком штори, абажур, покривала, вази і т.п. Тим більше, що ці предмети можна змінювати, приносячи, таким чином, нововведення і враження змін – дівчата дуже не люблять надокучливої одноманітності. Велике значення в інтер’єрі займають і вікна, для цього чудово підійдуть металопластикові вікна, які можна замовити саме під ваш смак та дизайн кімнати.
Для дизайну інтер’єру спальні для дівчини велике значення мають меблі. Виберіть округлу і м’яку конфігурацію ліжка, диванчика, крісла. Щоб шафа для одягу і місця багато не займала, і в той же час була досить місткою. Ліжко – взагалі-то, головний атрибут спальні, теж повинне бути досить просторим, і куточок для комп’ютера, і столик для кави, ну хоча б найменший. Безумовно – столик для косметики …
Освітлення зробіть комбіноване, щоб окрім загального світильника були і кілька маленьких, які м’яко розсіюють світло. Для туалетного столика і робочої зони краще мати своє висвітлення.
Будьте ретельними у виборі оздоблювальних матеріалів. Крім дизайнерського сенсу матеріали для дизайну інтер’єру спальні для дівчини повинні відповідати всім вимогам екології!
Пам’ятайте, головне в дизайні інтер’єру спальні для дівчини – не дорожнеча матеріалів і обстановки, а зробити його таким, що їй було комфортно і затишно, щоб обстановка дарувала радість і відчуття турботи … Всі дівчата хочуть мати свій куточок, який би був як би частинкою її внутрішнього світу. Подаруйте їй цю маленьку радість.

Залишити коментар