Правила зваблення для жінок

Правила зваблення для жінок
Як казав великий англійський класик, жити, ні разу не піддавшись спокусі, не цікаво. Сьогодні ситуація складається так, що на одного чоловіка припадає близько 4-5 претенденток. Ми живемо в умовах постійної конкуренції і боротьби за свого обранця. Ти можеш бути прекрасною Білосніжкою, але пам’ятай, що навколо – одні тигриці і акули. Виходячи з цього жінці доводиться придумувати різні хитрощі, щоб притягнути і втримати того самого єдиного ідеального чоловіка.
Можна скільки завгодно тішити своє самолюбство і повторювати, що в будь-якій ситуації важливо залишатися самою собою, але статистика свідчить, що увагу чоловіка приваблює в першу чергу дівчина з вогником. Любі жінки, давайте будемо вчитися мистецтву бути спокусливою.

Отже, перше, про що треба подбати, щоб спокусити чоловіка – це сексуальність. Ви повинні відчувати ту тонку грань, яка проходить між істинною чарівною сексуальністю і немислимою вульгарністю. Зазвичай, сучасні дівчата не особливо переймаються з цього приводу. А дарма! Справжній чоловік, який не прагне відразу ж прошмигнути до вас у постіль, а за тим сказати красиво «чао!», не буде клювати на випадаючі з топіка силіконові груди і пов’язку на стегнах, яка ледве закриває, пардон, труси. Сучасного чоловіка зачіпає загадковість. Це стосується як одягу, так зовнішності і поведінки. Чим довше ви говорите чоловікові «ні», тим сильніше розігріваєте його бажання. Той, хто при першій же відмові видаляється з очей геть – не кандидат у ваші супутники, повірте.
Почуття гумору важливе для хлопців так само, як і для нас, дівчат. Погодьтеся, кому буде цікаво з вічно напищеною мимрочкою! Але і тут все повинно бути в міру. Не варто розігрувати шалену веселість перед партнером і прикидатися, ніби вам з ним дуже цікаво. Пам’ятайте, все таємне рано чи пізно стає явним, а це не піде на користь нікому.
Забудьте про завтрашній день. «Мужик зараз полохливий», як сказала моя подруга, яка намагалася оженити на собі хлопця після 5 років цивільного шлюбу. Він відразу ж починає змотувати вудки при словах «ЗАГС», «сім’я», «дітки», «теща» і так далі. Якщо ви хочете і далі бачити цю людину поруч з собою, не варто на нього тиснути. Все вирішиться само собою. Але й на голову собі не дозволяйте вилазити, а то ніжки звісить.
Інтелект. Розумних жінок зараз хоч греблю гати. Куди не глянь, всі з університетською освітою, самодостатні, досвідчені і умілі. Емансипація перетворила жінку в людину. І в той же час змусила забути, що чоловікам куди приємніше доглядати за маленькою, наївною дурепою, ніж за гіпермозгом у спідниці. Чоловіка принижує почуття власного незнання того чи іншого питання. Так що мотайте на вус, дівчата, розумна жінка знає, коли варто построїти з себе дурочку.
Не забувайте, що всі чоловіки хочуть серйозних відносин. Просто розуміння цього приходить для кожного чоловіка в різному віці. Хтось і в 20 років готовий покликати її в дружини, привести в свій будинок і жити-поживати, добра наживати. А хтось років до сорока може сидіти один в прокуреній квартирі чекати, поки йому клюне смажений півень, але буде вже пізно.

Залишити коментар