Як підштовхнути коханого до створення сім’ї

Як підштовхнути коханого до створення сім'ї
Кожна сучасна дівчина хоч раз в житті мріє одягти весільну сукню з мереживною фатою, покататися на лімузині, згадуючи згодом феєричні привітання родичів, урочисте вручення весільних подарунків, крики «гірко!”.
Але як же підштовхнути коханого, щоб створити цю повноцінну щасливу сім’ю?
Ти повинна бути впевнена в собі. Чоловіки від таких дівчат підживлюються енергетично, втішаючи своє самолюбство, маючи біля себе амбітну, яка себе високо оцінює. Якщо вибрали його, значить, він теж класний! Тому якнайшвидше піднімайте свою самооцінку. Позбудьтеся комплексу щодо свого тіла, яким би воно не було: в’ялим, целюлітні або жирним, і навчіться правильно підносити чоловікам свої достоїнства. І найважливіше – любіть не тільки свого чоловіка, але також і себе.
Чоловікам подобаються дівчата-перчинки: затятих стерв багато побоюються, але от напівстерви йдуть нарозхват. Дівчина-перчинка тримає чоловіка в стані напруги, надає відносинам специфічну оригінальність. Вона непередбачувана і ексцентрична, вона не дозволяє чоловікові занудьгувати і розслабитися. Така жінка поводиться зухвало настільки, що так і хочеться затягнути в ліжко, «помстившись» їй там за все.
У кожного сучасного чоловіка є приховане бажання, і він буде носитися з ним все своє життя, проте з якихось причин не втілює його в реальність. Якщо ти допоможеш йому здійснити цю ідею, у вашого коханого з’явиться до вас особливе почуття, як у феї або чарівниці, яка виконала давню мрію. Наприклад, він хотів стати футболістом, але так і не вийшло, подаруйте йому форму і футбольний м’яч. Якщо мріяв зістрибнути з парашутом, то в день народження нехай його скинуть з вертольота.
Інша таємна чоловіча мрія - надія на те, щоб ви його розуміли. Втім, деякі чоловіки в рідкісних випадках озвучують цю мрію, вважають її нездійсненною. Ви ж напевно зможете, стати тією, яка не тільки з солідарності буде сміятися над його дурнуватими жартами, поблажливо ставитися до його захоплень, відпускаючи на «цю ідіотську риболовлю», і, звичайно ж, зрозуміє, для чого йому все це треба. І коли настане той момент, при якому ваш герой визнає, що біля нього абсолютно незвичайна жінка, незвичайна коханка і майбутня мати його улюблених дітей, але і самий кращий друг, ви будете для нього ідеалом, який гідний безмірного обожнювання, любові і довгоочікуваного пропозиції руки і серця.

Залишити коментар