Як вийти заміж. Читаємо і слідуємо інструкціям

Як вийти заміж
Частенько вихід «туди», заміж, стає просто якоюсь нав’язливою ідеєю. «Марення» темою заміжжя починається з дитинства, коли тітка Свєта по сусідству починає говорити компліменти на твою сторону і говорити: «Яка ж ти у батьків розумна і красива! Коли ж ти, дитинко, заміж-то вийдеш? ». Але вони не розуміють, що таких розумних і красивих просто греблю гати, а знайти кандидата в чоловіки не так то вже й просто! І ось твій вік повільно, але вперто наближається до позначки в тридцять, а ти як і раніше одна, і вічна тітка Свєта, яка живе поверхом нижче, все так же «довбає» тебе темою заміжжя. Тут, звичайно, є два виходи: жити з цим далі або намагатися хоч якось борсатися. Що б ти вибрала? Ми пропонуємо другий варіант.

Як вийти заміж. Варіанти

У віці тридцяти років життя тільки починається. Ти вже доросла і самостійна, ніхто тебе не пиляє з приводу і без, ти належиш сама собі і більше нікому … Нікому? Це сумно. Адже так хочеться, щоб хтось швидше вже назвав тебе своєю. Тут ситуація може розвиватися по-різному.
Все запущено, коли ти приходиш додому, а там тебе ніхто не чекає. На роботі повний завал і втішити тебе нікому. Постійні побачення одне за іншим. Хлопці один «краше» іншого і, здається, ти в безвихідній ситуації.
Жити можна у випадку, якщо в тебе все ж таки є супники і ви зустрічаєтеся або живете разом ось уже кілька років. Але будь уважна, ці кілька років можуть перетворитися на багато років. Ти будеш хотіти завести дітей, а хлопцеві буде хотітися купити новий байк, наприклад. І всі ці розбіжності, зрештою, призведуть тільки до одного …
Заміжжя таки світить, коли ваші стосунки настільки близькі, що одне вдале попадання в точку може закінчитися для тебе весіллям. Як же створити такі відносини і як натиснути на ту саму «точку», щоб не злякати обранця і добитися успіху?

Вийти заміж у що б то не стало

Прийом 1
Не міняй своє життя, не перекроюй все заради одного нього. Чоловік відразу зрозуміє, що ваше життя порожнє і тобі потрібен хтось, хто б зміг його розділити з тобою. Бажаючи легких, нікого не обтяжуючих відносин, чоловік просто помахає тобі ручкою. Іноді будь недоступною. Благополучні й успішні люди досить часто виявляються зайнятими – це нормально.
Прийом 2
Чоловікам часто хочеться мати щось, чим би можна було похвалитися перед іншими людьми. Поруч з ним ти повинна виглядати на всі сто. Будь не тільки красунею, а й дотепною дівчиною. Потрібно вміти підтримувати компанійську розмову.
Прийом 3
Всі чоловіки – романтики. Але не завжди вони романтичні для нас, жінок. Найчастіше їм хочеться романтики і сюрпризів для себе-коханих. Дай йому романтики, сотвори чудо і примусь повірити в казку. Побачиш, він буде тобі вдячний.
Прийом 4
Не дй на шкоду своїм інтересам. Не будь занадто доступною – не лети на побачення, не чекай його дзвінка. Спробуй жити, як жила до його появи в твоєму житті. Ти маєш право на свій особистий час. Настане час, коли ви постійно будете разом і цього ой як буде вистачати.
Прийом 5
Не задавався постійно одним і тим же питанням «як мені швидше вийти заміж?». Все має бути природно і несподівано. Не нав’язуйся. Через деякий час після знайомства можеш ненадовго зникнути. Нехай трішечки посумує за тобою.
Але як би там не було, в будь-якому сценарії варто довіряти своєму серцю і інтуїції. Дотримуйся правила натуральності.

Залишити коментар