Як навчитися купувати

Як навчитися купувати

Щодня ми що-небудь купуємо для себе в магазинах, покупки займають значне місце в нашому житті і їм відводиться певний час в нашому повсякденному круговерті справ. Але незважаючи на те, що процес покупки необхідних речей регулярний, багато хто в цій справі залишаються дилетантами в тому плані, що найчастіше гроші витрачаються даремно, купуються речі, без яких цілком можна обійтися.

Буває навпаки, коли переплачуються значні грошові кошти за той товар, яким ви будете користуватися вкрай рідко і необхідність у товарі високої якості для деяких цілей зовсім не виправдана.

Перш за все, вирушаючи в магазин за покупками, потрібно для себе чітко усвідомити, що саме вам необхідно. Краще, якщо ви заздалегідь внесете до списку ті речі, які хочете придбати, а покупки будете здійснювати керуючись ним.

Не дозволяйте своїм бажанням і примхам здобути перемогу над здоровим глуздом, адже якщо потурати своїм слабкостям, можна значну частину свого бюджету витрачати бездумно, а куплений в запалі почуттів товар навряд чи виявиться потрібним і знайде гідне застосування.

Ще одна порада, яка допоможе вам блискуче навчитися купувати – це не здійснювати покупки, особливо великі, перед безпосереднім закриттям магазину, адже поспіх заважає обміркувати всю раціональність покупки і ви можете прийняти рішення про придбання товару, піддавшись волі емоцій.

Існує помилкова установка у багатьох споживачів, що купуючи дешевші речі, можна значною мірою заощадити, але це зовсім не відповідає дійсності. Згадайте відому приказку, що скупий платить двічі, і це зовсім не метафоричне висловлювання. Адже купуючи дуже дешеву річ, швидше за все, ви залишитеся незадоволені її якістю, вона швидко вийде з ладу і вам найближчим часом доведеться розщедритися повторно.

Приміром, господиня для економії купує дешеві форми для випічки, в підсумку з’ясовується, що тонкий метал, з якого вони виготовлені, є причиною підгоряння кексів. І в підсумку, розчарувавшись в покупці, їй все ж доводиться купувати якісні форми, які коштують дорожче. Виходить, якби вона відразу зупинила свій вибір на якісному товарі, грошей було б витрачено менше. Тому перш ніж спокуситися дуже привабливою ціною, вам необхідно зважити всі за і проти і зробити правильний вибір, про який незабаром не доведеться пошкодувати.

Залишити коментар