Як вибрати весільне плаття для нареченої з повною фігурою

Як вибрати весільне плаття

При виборі весільного плаття необхідно враховувати всі достоїнства і недоліки вашої фігури. Якщо верхня частина тіла у вас занадто повна, то в будь-якому випадку вам все ж відразу порадять весільну сукню з досить щільних і жорстких матеріалів і достатньо простого дизайну у верхній частині весільного плаття, без зайвого декору. Якщо ж у вас повна нижня частина тіла, дизайн в області талії і всієї спідниці також не повинен привертати до себе увагу, так ви зможете змінити візуально свої пропорції тіла в кращу сторону. Широкий вибір суконь на будь-яку фігуру є в весільному салоні в Львові, де працюють професійні консультанти які неодмінно порекомендують вам плаття, яке підійде по фігурі та стилю.

При повній фігурі в будь-якому випадку необхідно уникати громіздких і складних конструкцій весільного плаття. Краще нехай це буде прямого крою плаття, трохи з мереживом в потрібних місцях сукні, щоб зробити вас стрункішою. Давайте трохи докладніше розглянемо деякі пункти правильного вибору весільної сукні для нареченої з повною фігурою.

1. Вибирайте щільний атлас
Що стосується вибору тканини весільного плаття, то в даному випадку краще всього підійде щільний і жорсткий атлас. Це один з кращих чарівних способів створити візуальну тінь на ділянках тіла з недоліками, щоб вони не впадали в очі. Якщо у вас тільки повна талія, то ви можете в дизайні сукні використовувати щільний атлас в якості широкого декоративного пояса.

2. Висока талія і глибоке декольте є мудрим вибором
Повноту фігури ви можете приховати за допомогою високої посадки талії весільного плаття, а щоб верхня частина тіла не виглядала при цьому короткуватою, то поекспериментуйте з різними глибокими вирізами в області декольте, що може візуально витягнути ваш силует.

3. Вибирайте весільні сукні з рукавами, хоча б не дуже довгими. Вибір довжини рукава залежатиме від повноти ваших рук. Якщо ви не зробите цього, то всі гості тільки й будуть поглядати на цю зону. При цьому рукава можуть бути зшиті з іншої більш легкої весільної тканини, ніж все весільне плаття.

4. Відсутність декоративних елементів в області талії
Найчастіше наречені люблять використовувати на весільній сукні багато квітів ручної роботи і прикрас з каміння і бісеру. Такі прикраси зазвичай розташовуються в області грудей і талії. На жаль, якщо у вас повна фігура, то вам краще уникати таких прикрас в області талії або хоча б їх не повинно бути занадто багато. А все тому, що прикраси в основному використовуються для залучення уваги людей, і по суті, якщо у вас повна фігура, то це вам зовсім не потрібно, а навіть навпаки. Краще уникнути такого роду прикрас або ж розмістити їх на плаття в тих областях фігури, які ви хотіли б підкреслити.

5. Вільний крій спідниці весільного плаття
Зверніть увагу на крій спідниці весільного плаття, він не повинен бути занадто облягаючим, але і не повинен бути занадто пишним, він повинен бути вільним.

6. Вибирайте м’яку довгу фату
Якщо ваше обличчя повненьке, то вам підійде легка струмлива довга фата, щоб вона витягувала візуально силует вашого обличчя.

Залишити коментар