Комплекс вправ для красивого тіла: пілатес

комплекс вправ для тіла

Займайся регулярно і незабаром твоє тіло стане не тільки струнким, а й сильним. Головне – вірити в свої сили! Тобі знадобиться тільки скакалка і бажання тренуватися. Виконуй ці пілатес вправи 3 рази на тиждень, але не два дні поспіль.
Сядь на підлогу, ноги витягнуті, коліна злегка зігнуті. Скакалку утримуй двома руками за головою, руки зігнуті. Тримаючи спину рівно, відхилися назад під кутом 45 градусів. Тепер повільно повертай тулуб в праву сторону, як би намагаючись доторкнутися до підлоги правим ліктем. Зроби паузу, потім також поверни тулуб в ліву сторону, не змінюючи положення рук. Повільно повторюй вправу протягом 1 хвилини.

Стань рівно, скакалку тримай зверху, як на зображенні. Зроби крок вперед лівою ногою і присядь так, щоб обидві ноги були зігнуті під кутом 90 градусів. Тепер почни піднімати нижнє коліно на пару сантиметрів. Виконай 10 разів і повернися у вихідне положення. Виконуй вправу протягом хвилини, міняючи місцями праву і ліву ногу.

Стань на коліна, тримаючи їх разом, як на зображенні. Потім перемісти ліву ногу вперед і встань, в той же час випрямляючи праву ногу ззаду. Тулуб опусти вниз, спина рівна, руки над головою. Затримайся 3 секунди в цій позі і повернися в ПП. Повтори вправу на іншій нозі. Виконай по 10 разів на кожній.

Стань на ліву ногу, трохи зігни коліно, а праву випрями назад, торкаючись підлоги, як на зображенні. Тримай скакалку двома руками і підніми її над головою, руки повинні бути прямі. Повільно підніми праву ногу і нахили руки в праву сторону, як би намагаючись доторкнутися до піднятої ноги. Вернись в ПП, повтори вправу по 50 разів з кожного боку.

Стань рівно, ноги ширше плечей. Потім припіднімися на носках, утримуючи натягнуту скакалку за спиною, як на зображенні. Тепер сядь, упираючись, як і раніше на носочки, а руки підніми вгору. Зроби паузу і знову трохи опусти руки.  Вернись в ПП і повтори вправу 25 разів.

Залишити коментар