Вправи для талії – які найбільш ефективні?

Вправи для талії
Прийшло літо – пора відпусток, легких суконь, сарафанів і запаморочливо яскравих купальників! Всі навколо оголюються по максимуму, сподіваючись вразити оточуючих наповал, а ви соромитеся своїх форм? Причина в висячому животику і некрасивих боках? Не переживайте, це можна поправити. У вас є два виходи:
1. Вдало підібрати одяг, що приховує недоліки фігури;
2. Зайнятися своїм тілом всерйоз.
Звичайно, перший варіант не зажадає від вас так багато зусиль, як другий, але користі багато не принесе. Як не крути, а зайнятися собою все ж доведеться. Озброюйтесь нашими порадами і удосконалюйтеся разом з нами. Підкоригувати свій животик і бочки не так вже й складно, просто потрібно знати, які вправи подіють на ваші проблемні зони найбільш ефективно.

Ми пропонуємо кілька комплексів вправ для осиної талії

З цією методикою вам доведеться витрачати всього біля 20-30 хвилин щодня, а результат залишиться на багато років.
Всі вправи для талії виконуємо по 10-15 разів у положенні лежачи. Перед початком вправ бажана розминка.
Косі повороти
Положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки за головою. Піднімай одночасно корпус і ногу так, щоб ліве коліно торкалося правого ліктя, а праве коліно – лівого ліктя. Підйоми робимо на видиху і по 10-15 разів для кожної ноги.
Повороти з підйомом голови
Положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні строго на підлозі, руки за головою, живіт втягнутий. На «раз» піднімаємо голову і плечі, при цьому піднімаючи стегна. Затримуємося в цьому положенні на 10-15 секунд. За тим на «два» повертаємося у вихідне положення. М’язи тримаємо в напрузі. Зауваження: ми працюємо з м’язами преса, тому м’язи стегон особливо не напружуємо.
Зворотні повороти
Положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки вздовж тулуба, долонями вниз, прес напружений. На «раз» виконуємо підйоми стегон над поверхнею підлоги. У такому положенні завмираємо на 10-15 секунд. На «два» повертаємося у вихідне положення.
Повороти з витягнутими руками
Положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки витягнуті за головою, живіт в напрузі. На «раз» відриваємо руки, голову, плечі від підлоги. На «два» повертаємося у вихідне положення. Важливо: руки повинні залишатися не зігнутими.
Веселі підйоми
Положення: лежачи на спині. Піднімаємо ноги над рівнем підлоги і схрещуємо їх. На «раз» опускаємо ноги вправо, на «два» – вихідне положення, на «три» – опускаємо ноги вліво, на «чотири» – вихідне положення.
За допомогою таких нехитрих вправ ваша талія стане ідеальною, а фігурка з типу «О» (яблуко) перетвориться на тип «Х» (пісочний годинник).

Залишити коментар