Коричневі виділення з піхви

Коричневі виділення з піхви

Жінка знає свій організм краще за всіх. Однак часом, в силу зайнятості, неуважності ми можемо пропустити сигнали організму про порушення. Тоді стає зовсім не до жартів.

Чи повинні бути коричневі виділення з піхви?

Виділення рідини з піхви – це нормальний показник навіть при гарному здоров’ї жінки. Але якими мають бути виділення і що має насторожити жінку знає далеко не кожна представниця прекрасної статі.
Якщо жінка повністю здорова, то нормою є виділення слизу прозорого, який не має ніякого запаху, а також не викликає неприємних відчуттів і роздратування. Обсяг подібних виділень збільшується до дня овуляції. У даній ситуації переживати не варто.
Проте бувають ситуації, коли з’являються коричневі виділення з піхви. Організм повідомляє, таким чином, про те, що в статевій сфері жінки настали якісь зміни і вони не в кращу сторону.

Коричневі виділення з піхви – дзвінок до дії

Найчастіше коричневі виділення з піхви можуть бути симптомами важких захворювань. Правильно вжиті ефективні дії на початковому етапі запобіжать розвиток хвороби в більш складну стадію і допоможуть швидше забути про неприємні моменти.
Коричневий слиз, з’являється в середині циклу з болями – ознака хронічного ендометриту. У цьому випадку запалюється слизова оболонка порожнини матки, що і провокує появу слизу з неприємним запахом. Така хвороба небезпечна для вагітних жінок, оскільки здатна викликати зрив вагітності на ранньому терміні.
Якщо у виділеннях з’являються домішки крові, то до списку хвороб можна додати ендометріоз шийки або тіла матки. Після менструації колір виділень може посвітліти, але таку ситуацію не варто залишати без консультації лікаря.
Виділення подібного роду можуть свідчити і про наявність поліпа в тілі матки. Такі утворення з’являються в місці тривалого запального процесу або збоїв в гормональному балансі організму жінки.
При прийомі протизаплідних гормональних засобів в перші місяці виділення – це цілком допустиме явище, однак, якщо даний етап затягнувся і присутній і в третьому, і в четвертому місяці, то радимо відвідати лікаря-гінеколога, який повинен призначити заміну контрацептивного препарату жінці.
Особливу увагу на будь-які виділення з піхви варто звертати при вагітності. Якщо вчасно не вжити лікування, то така ситуація може просто закінчитися зривом вагітності з подальшими ускладненнями. Виділення коричневого кольору з домішками крові в цей відповідальний період жінки можуть свідчити про відшарування плаценти. Часом такі виділення, як то кажуть, самі не приходять, а супроводжуються болями, що тягнуть, схожими на перейми.
Позаматкова вагітність також може викликати коричневі виділення.
У цілому хочеться відзначити, що при будь-яких порушеннях, що відбуваються всередині людини, організм відразу звертає нашу увагу. Інше питання – чи вміємо ми спостерігати за своїм організмом? При будь-яких підозрілих виділеннях жінка повинна звернутися в жіночу консультацію.

Щоб збудувати будинок потрібно багато часу, сил, коштів та знань, але все це може стати простим якщо замовляти послуги та матеріали в одному місці. Якщо вам це цікаво, тоді вся інформація тут, на ДАХ-ІФ.

Залишити коментар