Коричневі виділення замість місячних

Коричневі виділення

Жіночий організм складний, але якщо вміти спостерігати і слухати себе, то можна вчасно побачити проблему. Нерідко лікарям-гінекологам задають питання «А що означають мажучі виділення замість звичних місячних? Що робити? »

Коричневі виділення замість місячних – чому таке відбувається?

Виділення з піхви досить нормальне явище, якщо ж воно не супроводжується хворобливими симптомами, кров’яними виділеннями. Виділення коричневого кольору містять у собі кров. А це може бути ознакою не тільки порушення гормонального фону, вагітності, але і симптомом захворювання.
Нерідко молоді дівчата стикаються з таким неприємним явищем, як коричневі виділення замість місячних. Причин такої ситуації може бути кілька. Якщо дівчина вже живе статевим життям, то перше на що варто звернути увагу – це можливість настання несподіваною вагітності. Поки яйцеклітина прикріплюється до матки, можуть відбуватися незначні виділення.
Причиною виділень замість покладеного менструального циклу може бути і гормональний розлад. Така ситуація часто настає перед справжніми місячними і приводу для занепокоєння тут немає.
Якщо статевий акт був незахищеним, порушився термін менструального циклу і замість покладеної менструації настали мажучі виділення, то це може бути ознакою аж ніяк не вагітності, а статевої інфекції. При цьому якщо один з партнерів спостерігає під час сечовипускання неприємні відчуття у вигляді різей і печіння, то припущення на рахунок інфекції Вам може підтвердити лікар.
Якщо ж жінка не живе статевим життям взагалі або хоча б протягом пари місяців, то такий стан може супроводжуватися гормональним розладом в організмі, сильним стресом або надмірними фізичними навантаженнями, ну і звичайно хворобами.
При гормональній контрацепції, наприклад за допомогою гормональної спіралі або таблеток такі виділення часто є нормою. Ці засоби можуть взагалі вплинути на тривалість і кількість менструальних виділень, звівши їх до мінімуму.

Коричневі виділення замість місячних як ознака хвороб

Якщо місячні не прийшли в строк, куплений тест на вагітність показує одну смужку, і з’явилися коричневі виділення замість місячних, то таке положення вказує наявність хвороби в організмі жінки. Це ознака запалення ендометрію – слизової матки, кісти яєчника, інфекційного захворювання матки, яке передається статевим шляхом, наприклад, гонорея, хламідіоз та інше.
Якщо вік жінки наближається до 50 років, то така ситуація може сигналізувати про початок клімаксу – наступаючої менопаузи.
Якщо ж виділення не змінилися на місячні, з’явився неприємний запах, то варто відвідати лікаря. У будь-якому випадку, збій в організмі необхідно контролювати і краще, якщо це буде висококваліфікований лікар, якому Ви довіряєте.
Деякі хвороби не піддаються лікуванню, але їх розвиток можна призупинити і спостерігатися щоб уникнути ускладнень. Головне, не зволікати і при будь-яких порушеннях менструального циклу звертатися в жіночу консультацію.
У будь-якому випадку, дорогі жінки, не варто передчасно бити тривогу. Поки немає результатів обстеження, то не накручуйте себе, адже стрес в даному випадку Вам зовсім не потрібен. Сучасна медицина знає безліч способів лікування і кваліфікований лікар обов’язково надасть Вам допомогу!

Обеспечить беззаботную жизнь вашим детям поможет обучение за рубежом, где с помощью лучших преподавателей они смогут получить хорошее образование.

Залишити коментар