Випадіння волосся: причини і лікування

Випадіння волосся

Людське волосся, як і всі органічні сполуки, схильні до процесу руйнування. З віком кількість волосся на голові необоротно зменшується. Це може бути пов’язано не тільки з віковими змінами, але і перенесеними захворюваннями, вживанням деяких ліків. У цих випадках волосся можна відновити. Але існують і інші причини випадіння волосся. Фахівці не рідко стикаються з таким захворюванням, як алопеція, або по-іншому гніздове облисіння.

На стан волосся також впливають і такі фактори: стреси, неправильне харчування, великі фізичні навантаження, прийом антибіотиків, зловживання нікотином і алкоголем, недолік кисню і сонця.

Часто випадіння волосся виникає у жінок після вагітності та пологів. Пов’язано це з тим, що знижується рівень естрогенів, який підтримує густоту і життя волосся. Насправді це не страшно. Через 6-8 місяців після пологів гормональний баланс приходить в норму, і волосся починає рости як раніше.

Також причиною втрати волосяного покриву може бути погане кровопостачання шкіри.

Випадіння волосся – це справжня проблема, але, як і багато інших, вона має рішення, що полягає у знанні причин, яке спричинило за собою втрату волосся.

Для початку потрібно з’ясувати, чи дійсно це проблемне випадіння. Адже термін життя волосся не вічний. Коли він закінчується, волосся випадає і на їх місці з’являються нові.

У нормі людина втрачає близько 100 волосся в день. І це цілком нормально. Також слід знати, що взимку і навесні волосся випадає ще більше.

Якщо ж ви помічаєте при митті голови або на своїй подушці випавше пасма волосся, тоді проблема наявності. Головне правило – не впадати в депресію! Не варто сидіти, склавши руки, потрібно боротися з цією недугою. Для швидкого росту і підтримки здоров’я волосся слід правильно і збалансовано харчуватися. У їжі повинно бути достатньо вітамінів, білків, жирів, мінералів і мікроелементів. Добре сприяє зміцненню волосся пекарські або пивні дріжджі, а з продуктів харчування – морська риба, печінка, необроблені крупи. Якщо щодня з’їдати на сніданок половину склянки пророслої пшениці, то це буде корисно не тільки для вашого волосся, але і для нігтів і шкіри. Для приготування потрібно взяти півсклянки нечищеної пшениці, вимити її, залити окропом, закрити кришкою і залишити в теплому місці на ніч. У розіпріле зерно можна додати молоко, фруктовий сироп або мед.

Ефективними ліками для волосся також є і бджолиний мед. Він багатий цінними ферментами, великою кількістю магнію, марганцю, заліза і міді.

Пам’ятайте, тільки правильний догляд за волоссям і здоровий спосіб життя дозволять надовго зберегти ваше волосся здоровим і красивим.

А вы знаете какая самая красивая собака? Нет? Тогда смотрите топ рейтинг самых красивых пород собак по версии basetop.

Залишити коментар