Розпал літа – час збиратись на шашлик!

Post image for Розпал літа – час збиратись на шашлик!

Ось і настало довгоочікуване літо. Стомившись від негоди та постійного сидіння вдома всі жителі міста збираються іти відпочивати на природу. Пляжі заповнені київськими жителями, а у парках та лісах звідусіль доносяться аромати соковитого м’яса на грилі.

Та нажаль не всі можуть собі дозволити весь день збиратись до виїзду на пікнік. Адже необхідно стільки всього зробити:

  1. Обрати м’ясо для шашлику.
  2. Вирішити у чому його маринувати та де купити все необхідне.
  3. Купити одноразовий посуд.
  4. Купити свіжі овочі для салату.
  5. Купити напої та соуси до м’яса.
  6. Підготувати ковдри та рушники та багато іншого.

Як тільки почнеш про все це думати зникає бажання кудись їхати…

Хрум допоможе заощадити ваш час, сили та гроші

У вересні минулого року стартував проект Хрум. Цей он-лайн сервіс пропонує декілька варіантів замовлення шашлику, оберіть для себе найзручніший варіант:

  • готовий шашлик, приготований кухарями кавказцями.

Цей шашлик може приготувати далеко не кожен українець. Особлива рецептура робить м’ясо м’яким, запашним та соковитим. Чудова можливість здивувати себе та близьких надзвичайним смаком шашлику.

  • Замариноване м’ясо для шашлику, яке необхідно тільки підсмажити на вогні.

Ви зможете насолодитись процесом готування та спілкування з друзями, не турбуючись про якість маринаду – духмяні трави та спеції, особливі соуси нададуть вашому м’ясу незабутній смак.

  • Екологічно-чисте м’ясо з фермерських ділянок України.

На сервісі Хрум є можливість замовити найкраще м’ясо домашньої худоби, яку доглядали наші українські фермери. Ціни на нього не відрізняються від середніх ринкових, а іноді навіть нижче за них. Ви можете придбати найякісніший свинячий ошийок, або м’ясо домашньої курки чи телятину. Працівник служби підтримки клієнтів допоможе обрати найкраще м’ясо для вашого пікніку та проконтролює щоб замовлення прийшло вчасно.

Організуйте зустріч із друзями та родичами на найвищому рівні за допомогою сервісу Хрум

Тепер ви знаєте усі пропозиції, які надає сервіс Хрум, лишається лише обрати найзручнішу саме для вас. Зверніть увагу на те, що замовлення вам можуть доставити у будь-яку точку Києва – домовтесь з працівником Хруму, та очікуйте на страви безпосередньо на пляжі або в лісі!

Не забудьте також обрати чудові салати та закуски до м’яса, або гарячі страви з картоплі та рису – урізноманітніть свій стіл з Хрумом!

І бажаемо приємного смакування смашним шашликом!

Залишити коментар