Весільні забобони – що правда, а що ні

Весільні забобони

Весільні прикмети мають свою історію та історичний грунт. Ще в Стародавній Русі видаючи дівчину заміж, родичі і молодята намагалися дотримуватися деяких правил. Але часом нам радять те, що зовсім не має сенсу і навіть може нашкодити. Так чому варто вірити, а чому ні?
Перші прикмети, які варто обговорити, це прикмети пов’язані з весільним вбранням. Дуже багато дівчат згодні з тим, що практично всі забобони, що стосуються сукні нареченої, збуваються, якщо їх не послухатися. Найвідомішими і правдивими вважаються: “Порвати плаття – до злої свекрухи”, “Не можна давати міряти весільне плаття нікому, окрім самої нареченої – щастя вкрадуть”, “сукня має бути обов’язково новою, інакше один раз зекономиш – все життя розплачуватися будеш”, “жених не повинен бачити сукні нареченої до весілля – все життя пройде у сварках “.

Зробити незабутню зйомку вашого весілля зможе відеооператор на весілля від студії Ninepro Video, який підходить до справи з усією відповідальністю та креативністю.

Наступні прикмети стосуються кілець. Обмін кільцями під час церемонії – особливий ритуал, до якого варто підходити з особливою ретельністю, адже вони непорушний символ єдності дружини і чоловіка. Ще споконвіку існує прикмета, що кільце має бути з однорідного гладкого сплаву. А поганою ознакою здавна вважається упустити кільце до або під час церемонії. Але тут можуть підстрахувати друзі “наречених” – протягнути через кільце ниточку, яка підстрахує від біди. Але тут теж своя особливість – нитку після церемонії варто спалити.
Дуже багато повір’їв пов’язано і з взуттям. Туфлі нареченої з роками обросли дуже цікавими прикметами. Наприклад, не можна купувати для нареченої взуття зі шнурівкою – відносини “розпустяться”, а якщо зламається каблук, то сімейне життя буде кульгати. І дуже багато ці забобони знаходили свої підтвердження, багато дівчат скаржилися, що зламаний каблучок не дав сімейного щастя.
Існує красива прикмета, що якщо під час весілля буде йти дощ, то все життя чоловік і дружина будуть не розлий вода. До цього додається, що дощ змиває негативну енергію, а вороги, які хочуть потрапити на весілля не прийдуть. Ось тут уже віра в марновірство розходиться – хтось жив все життя щасливо, а хтось розходився дуже швидко.
І улюбленою прикметою всіх весіль вважається, що спійманий букет нареченої веде до швидкого заміжжя. Ось тут розвивається багато суперечок – хтось дійсно дуже швидко знаходить чоловіка, а хтось чекає заміжжя кілька років. Мабуть, тут варто обмовитися – дівчата повинні стояти на одному місці і не бігти назустріч букету – лише тоді відбудеться чудо.
Виходячи заміж, кожна дівчина мимоволі стає забобонною, але не варто захоплюватися. Адже якими б не були прикмети, і щоб не сталося на весіллі, дуже важливо ставлення до забобонів.

Залишити коментар