Все, що ви хотіли знати про фітнес, але боялися запитати

фітнес
У який час краще всього тренуватися?
Неможливо точно сказати, яке відповідний час для тренування. Важливо лише тренуватися в один і той же час. Організм звикає до режиму, певний ритм занять робить їх набагато ефективнішими. Не має великого значення, чи буде це ранок, день або вечір.
Чи можна їсти перед тренуванням?
Приблизно за годину перед тренуванням можна легко перекусити. Це дозволить вам підтримати рівень цукру в крові, щоб провести повноцінні заняття без слабкості і запаморочення. Щільно їсти краще за 2 – 3:00 до занять. Тренуватися на повний шлунок не тільки незручно, але й шкідливо.
Ідеальним процентним рівнем жиру для жінки є 17 – 22%, але реальний середній показник становить 36%.
Чи варто пити воду під час тренування?
Під час інтенсивних тренувань посилюється потовиділення, таким чином, людина втрачає воду. Втрата всього 3% від всієї рідини в організмі може викликати сильні запаморочення і втому. Обов’язково пийте воду під час тренування – кілька ковтків кожні 10 – 15 хвилин, і в будь-який момент, коли відчуваєте спрагу.
Чи обов’язково робити розминку?
Для інтенсивних тренувань розминка дійсно необхідна. За допомогою розминки перед тренуванням ви розігріваєте м’язи, готуєте організм до фізичних навантажень. П’яти – десяти хвилин на біговій доріжці або велотренажері, і 1 – 2 хвилини «махів» ногами і руками буде достатньо.
Які вправи найефективніші?
Комплексне рішення є найбільш ефективним. Поєднуйте силові вправи, аеробні навантаження та вправи на розтяжку. Таким чином, ви зможете привести тіло в норму, підтримати тонус м’язів і суглобів і поліпшити роботу серцево-судинної системи.
Як швидко можна худнути?
Без шкоди для здоров’я можна худнути не більше 1 кг на тиждень. Правда, на початку програми схуднення можна скидати і більшу вагу. Але, постійно скидаючи більше кілограма на тиждень, ви будете «спалювати» не тільки жир, але і м’язи, енергоспоживання яких і відповідає за схуднення.
Чи можна затримувати дихання під час виконання вправ?
При тренуваннях правильне дихання дуже важливо. Перед виконанням вправи обов’язково уточніть техніку його виконання. Правильне дихання насичує м’язи киснем, необхідним для ефективного тренування. Займатися потрібно в добре провітрюваному залі.
Чи корисно тренуватися через біль?
Біль – сигнал організму про те, що йому заподіюється шкода. Ігноруючи біль, можна перетворити її в травму, наприклад, розрив зв’язок. Якщо ваші м’язи болять, варто відпочити зайвий день.
Як правильно тренуватися, щоб не отримати травму і не відчувати біль після занять?
Робіть перерви на 1 – 2 дні між тренуваннями, щоб організм відпочив. Збільшуйте навантаження не більше ніж на 10% в тиждень. Перед тим, як зробити нову вправу, обов’язково дізнайтеся про правила її виконання, особливості дихання і т.д. Правильне виконання допоможе уникнути травм і підвищить ефективність тренувань.
Отже, ми розглянули основні питання, пов’язані з фітнес-тренуваннями. В сучасному світі, де більшість людей страждає від гіподинамії, фізична активність дійсно необхідна. Займайтеся спортом і будьте здорові!

Залишити коментар