Хочеш бути красивою – будь нею

Схуднення

“Хочеш бути красивою і здоровою – будь нею!” – ось мій девіз. Я дійсно знаю як можна залишити своє тіло здоровим і красивим на довго. Це не казка – це реальність.Я ніколи не сиділа на дієтах і дуже обожнюю солодке. В чім же секрет??!!! Кожного ранку я здійснюю пробіжку, яка триває близько 30 хв. біля лісу, адже доведено, що саме кисень сприяє швидкому розщепленню жирових клітин. Якщо це літня пора, то ще плаваю в річці і приймаю сонячні ванни. І такими зусиллями ви будете мати не тільки гарну фігуру,а ще й красивий колір шкіри. Цікаво те, що річковий загар тримається на багато довше, аніж морський( доведено на власному досвіді). Потім приймаю контрастний душ і нарешті снідаю, але обов’язково перед сніданком випиваю чашку несолодкого чаю або компоту. Так закінчується бадьоро ранок.

Красивые и уютные детские кровати прекрасно впишутся в дизайн детской комнаты и Ваш малыш будет чувствовать себя в такой кроватке комфортно и будет видеть только прекрасные и добрые сны.

І таким чином протягом дня я можу їсти все, що тільки мені заманеться, але в невеликих порціях. Ввечері я теж можу здійснити недовгу пробіжку. Обов’язково треба протягом дня зберігати свою активність(дивитесь фільм, почалась реклама – по присідайте, або лежите на дивані – по піднімайте ноги). Багато гуляйте з друзями, з дітьми. Можете включити музику і просто під неї потанцювати, це теж гарна розминка для вашого тіла. І ще одна порада, якщо ви хочете, щоб ваше тіло мало гарні, сексуальні форми  займіться стріп-денсом або пол-денсом. Відвідуйте басейн і сауну, виконуйте стрибки на скакалці.

Схуднення
А ще, якщо ви хочете швидко позбавитись зайвих кілограмів – займіться боксом. За час тренування можна позбутися близько одного зайвого кілограма. І ніколи не приймайте пігулок від схуднення, адже кілограми які пішли, скоро до вас повернуться. І ми не знаємо, як вони впливають на наш організм і які наслідки на нас чекають.Так само і крема від целюліта – вони не діють, з ним треба боротися іншими способами(наприклад стрибками на скакалці). Цікаво ще те, що 10 хв. на скакалці заміняють 30 хв. повільного бігу. Таким чином ви будете не тільки здоровими,а ще й красивими, спортивними, позбавитеся целюліту, буде у вас гарний настрій і будете спати, як немовля. Спробуйте!!! Це дійсно діє. Не вірите – на фотографії мої доказ.(цього літа на морі ще не була,але вже маю гарну засмагу).
Досить вже про спорт! Поговоримо  про красу. Кожного ранку я протираю своє обличчя кубиками льоду з відваром ромашки,а влітку з відвару міцного чаю (щоб на довше зберегти свій загар). Холод допомагає швидшій регенерації клітинок шкіри обличчя. А також роблю парову ванну з ромашкою,а потім роблю домашній скраб (намилюю на обличчя дитяче мило і наношу соду, після легкого пощипування змиваю теплою водою).Таку процедуру слід робити раз в тиждень.Також роблю маски з кефіру, щоб звузити пори, зі смородини)) )( на всіх фотографіях я без макіяжу)
Надіюсь мої поради вам допоможуть!!!!

Олександра

Залишити коментар