Seppala – історія створення, колекції, ціни

Seppala

Мода з Фінляндії прийшла до нас недавно. Довгий час ця країна дуже відставала в модній індустрії від таких країн-гігантів світової моди як Італія, Франція, Англія. Але часи змінилися. З’явилася фінська торгова марка одягу Seppala, яка прикрасила світ сучасної моди. Сьогодні Seppala – це надійний бренд, перевірений часом.

Історія створення торгової марки Seppala

Переломним моментом в індустрії моди Фінляндії стала олімпіада 1952 року в столиці Гельсінкі. Саме з того часу віяння сучасної моди захлиснули країну. Мода від Бітлз, міні спідниці – результат усього цього. Разом з країною важкі часи переживала і торгова марка Seppala, яка має свою історію створення. У 1930 році два брата вирішили створити магазин молодіжного модного одягу. На тлі повсякденної сірості одяг від Seppala виглядав тоді просто шикарно. Разом з Seppala з’явилася можливість вибору. У 1975 році офіс був переміщений в Гельсінкі, а в 80-х роках Seppala приєдналася до концерну Stockmann. У 1984 році були відкриті перші бутики в Берліні та Нью-Йорку. Це був великий прорив вперед. У 1999 році з’явилися магазини в Естонії, Латвії, Литві, а в 2004 році – в Москві. На сьогоднішній час торгова марка Seppala – це 130 магазинів по всьому світу.

Загальна характеристика торгової марки Seppala

Торгова марка Seppala – це результат творчої роботи двадцяти фінських дизайнерів, які працюють не покладаючи рук. Всі вони уважно стежать за останніми новинками моди, за побажаннями своїх шанувальників, тим самим вдосконалять свою майстерність. Мода від Seppala завжди актуальна, це мода для всіх. З торговою маркою Seppala одягнена буде вся родина одночасно. Асортимент фінського бренду дуже багатогранний і широкий. Це лінія жіночого, чоловічого та дитячого одягу, одягу на кожен день, це також взуття та аксесуари. Торгова марка Seppala – це мода, яка постійно оновлюється і легко сприймається. Seppala не боїться експериментів у своїй роботі. Дизайнери сміливо беруться за нове. Одяг від Seppala має свій підкреслений стиль.

Про деякі колекції Seppala

Колекції одягу торгової марки Seppala – це колекції, які задовольняють бажання всіх верств населення. Бренд виділив кілька ліній одягу, щоб тим самим зробити марку Seppala зручною для багатьох і на різні випадки життя. Є лінія жіночого одягу, яка пропонує одночасно модний вишуканий і практичний одяг на кожен день. У жіночій лінії виділяють кілька розділів: одяг для дівчаток-підлітків, одяг для жінок пишних розмірів, жіночий молодіжний одяг. Чоловічий одяг представлена також в широкому асортименті. Не забула торгова марка Seppala і про дітей. Їх продукція дуже різноманітна і барвиста. Не залишить байдужим жодну дитину. Весь одяг комфортний і зручний. Колекції Seppala йдуть в ногу з часом.

Ціни на товари торгової марки Seppala

Компанія Seppala має свій офіційний сайт, на якому можна знайти і адреси магазинів одягу. Ціни на товари середні, розраховані на можливості населення. Діє система знижок. Про все це можна дізнатися з сайту Seppala.
Хочете стати моделлю свого життя? Це не важко. Просто живіть разом з торговою маркою Seppala – і все бажане стане дійсністю!

Залишити коментар