Поради, як позбутися целюліту

Целюліт

Згідно засобам масової інформації, основна біда жінки – це целюліт, чоловіка – щетина на обличчі, а всього людства – карієс. :) На цю тему можна пристойно іронізувати, але факт залишається фактом: кожна друга представниця прекрасної статі (а може і кожна перша) стурбована проблемою, чи є у неї целюліт і як від нього позбутися в домашніх умовах або за допомогою послуг фахівців. Тому наш сайт вирішив познайомитися ближче з цієї темою і дати кілька рекомендацій.

Всупереч широко розповсюдженому переконанню, целюліт не є хворобою. Його наявність може бути викликане активністю жіночого гормону естрогену, роботою внутрішніх органів, способом життя, харчуванням, стресами і навіть одягом. Ці фактори можуть викликати ріст підшкірних жирових клітин. Багато фахівців вважають “апельсинову кірку” такою собі вторинною статевою ознакою і повідомляють, що слабовиражений целюліт, тобто I ступеня – норма для жінок, саме тому він не залежить від ваги: ​​є і у товстушок, і у худеньких.

Щоб дізнатися, чи є у вас целюліт на ногах, сідницяхабо животі, спробуйте стиснути двома пальцями шкіру на стегні або животику. Якщо затиснутий шматочок тіла нагадує за своєю структурою дуже нерівну шкірку апельсина, значить, страшний целюліт плавно перекочував зі статей в жіночих виданнях на проблемні зони вашого тіла.

Найчастіше основними причинами виникнення цієї проблеми називають посилену діяльність естрогену (яка, в тому числі, пов’язана з жировими клітинами) і збоєм в роботі печінки. Чим більше барвників і ароматизаторів у продуктах, тим швидше вони засмічують печінку. Додайте до цього той факт, що жіноча печінку і так працює гірше, ніж чоловіча, плюс постійні дієти і голодування, які так люблять жінки і не виносить їх печінка – ось і весь букет.

Чому печінка винна в целюліті? Справа в тому, що, якщо вона погано працює, токсини практично не виводяться з організму і розносяться кров’ю і лімфою по організму, осідають у проблемних зонах у вигляді так званого целюліту. Так що, перш ніж іти відкачувати жир зі стегон, усуньте причину целюліту – нормалізуйте роботу печінки! Як же це зробити?

1. Їжте не рідше 5 разів на день і не менше 20 гр жиру (хоч рослинного – наприклад, в салаті, хоч твариного – маленький шматочок сала) з кожним прийомом їжі.

2. Щоб абсорбувати токсини, що потрапляють в організм з їжею та повітрям, їжте рослинну клітковину: печені яблука, вінегрет і навіть целюлозні таблетки. Непогано буде полюбити (якщо не любите) борщ: у ньому багато клітковини (завдяки овочам) плюс він досить жирний для того, щоб спровокувати викид жовчі. Чим її буде більше, тим краще працює печінка, а значить, успішніше боротьба з целюлітом.

Ніякі косметичні процедури не дадуть ефекту, якщо печінка не встигає виводити токсини з організму. Вони просто будуть повертатися назад на вподобане місце, і ви тільки дарма викинете гроші на дорогі послуги салонів краси. Чекаємо 2-3 тижні, поки печінка почне працювати на повну силу, і тільки тоді вирушаємо на бій з целюлітом.

Щоб позбутися «апельсинової кірки», доведеться йти в косметологічну клініку (позбутися целюліту самостійно неможливо). Лікар (процедури проти целюліту має право робити тільки людина з вищою медосвітою) порадить, які аналізи потрібно здати і яких лікарів відвідати, щоб виявити можливі проблеми зі здоров’ям (які спровокували утворення помітних ямочок на шкірі), і вже потім підбере необхідну антицелюлітну програму. Він розповість, чи варто робити додаткові процедури вдома або, навпаки, який спосіб життя вести, яким видом спорту зайнятися. Найпопулярнішими антицелюлітними процедурами є: лімфодренаж, електроліполіз (целюлоліполіз), ліпосакція.

АЛЕ ПАМ’ЯТАЙТЕ! Щоб виграти боротьбу проти целюліту, не можна сподіватися тільки на лікарів. Якщо вам вдасться «стерти апельсинову кірку», але ви будете продовжувати пити, палити, мало рухатися, нервувати, носити тісний одяг – целюліт повернеться. Адже все це сприяє затримці рідини в тканинах, відкладенню жирів в підшкірній області, порушує кровообіг, загалом, допомагає появі або поверненню целюліту. А значить:

- правильно харчуйтеся (як було описано вище),
- займайтеся спортом,
- виконуйте нескладні процедури в якості профілактики,
- зверніться до лікаря, якщо всі ознаки целюліту на обличчя.

Свадьба – это важнейший шаг для каждой девушки, поэтому Ваша свадьба должна быть именно такой какой вы хотите ее видеть. Организация свадьбы с нами – это хороший сервис, учет всех Ваших пожеланий, доступные цены и незабытая эмоции, которые останутся на всю жизнь.

Залишити коментар