Як схуднути не відвідуючи спортивний зал

Схуднення

Напевно так само як і я, багато дівчат не мають часу чи бажання відвідувати спортивні зали, але хочуть виглядати якнайкраще, тим більше, що попереду нас чекає літо – пора сонця, моря, коротких спідниць і всі ми хочемо зустріти цю чудову пору року в формі. Щоб це зробити, потрібно ще з зими готувати своє тіло до змін. Сьогодні я вам розкажу про найкращі методи схуднення та підтримки себе в формі без візитів в спортзал.

Перший і найкращий спосіб схуднути – це біг по сходах. Так так, саме по сходах. Якщо кожного дня бігати по сходах з невеликим грузом то дуже скоро ви зможете побачити перші  результати.  Якщо в вас нема часу займатись бігом по сходах кожного дня то займайтесь ним хоча б через день.  Техніка виконання бігу проста – потрібно бігти не тримаючись за поручні і не пропускаючи жодної сходинки. 2-3 підйома на десятий поверх для початку вистачить, але з часом ці навантаження варто збільшувати. Відпочивати від бігу ви зможете спускаючись вниз по сходах.

Другий спосіб схудненнястрибки на скакалці. Вони також дуже ефективні і не дуже поступаються бігу по сходах. Всього 10-15 хвилин в день і ви будете в формі. Це простіший  метод ніж перший так як не потрібно виходити з дому. Знайдіть просторе місце в своїй квартирі і починайте тренування, якщо такого місця нема то можна вийти на загальний коридор чи у двір (якщо це будинок). Техніка виконання – перед самими стрибками на скакалці обов’язково потрібно провести розминку, щоб підготувати своє тіло, а особливо серце, до стрибків. Стрибати потрібно не всі 10-15 хвилин підряд, це й не можливо, а робити невеличкі двохвилинні перерви.  Для стрибків на скакалці рекомендується брати спеціальну спортивну білизну для грудей, так як під час стрибків шкіра грудей може розтягуватись в результаті чого утворюються розтяжки.

Третій спосіб схуднення – біг. Звичайний біг, як на мене – це спрощений варіант бігу по сходах. Також дуже ефективний спосіб схуднути.  Так само як і при стрибках на скакалці, потрібно вдівати спеціальну білизну. Техніка виконання – біг потрібно розпочинати з швидкої ходьби і плавно переходити в швидкий біг. Так само потрібно завершувати біг  – з швидкого бігу переходити в швидку ходьбу. Також можна при бігу піднімати високо коліна, що дозволить добре проробити стегна і сідниці.

Четвертий спосіб схуднення– віджимання. Віджимання бувають різні і різна техніка віджимання впливає на різні м’язи. Звісно, основне навантаження при цій вправі йде на руки і груди, але при віджиманні напружуються всі м’язи тіла, що не може не  лишитись безрезультатну. Про техніку виконання читайте тут.

П’ятий спосіб схуднення – тренування по відеоуроках. Тут все просто, берете диск з фітнесу, пілатсу, аеробіки (що кому подобається) і займаєтеся.

Шостий спосіб схуднення – присідання. На відміну від віджимання, основний акцент в присіданні робиться на сідниці, також добре проробляютья стегна і прес. Про техніку присідання читайте ось тут.

Також є спрощені варіанти схуднення: можна купити собі тренажер який вам до вподоби і займатись на ньому. Особисто мені найбільше подобається орбітрек, так як на ньому і справді працюють якщо не всі то більшість м’язів тіла. А ще можна використовувати допоміжні засоби такі як хулахуп і диск здоров’я.

Ну і не варто забувати про приємні способи схуднення: це можуть бути походи в басейн, катання на лижах, різноманітні активні види відпочинку. Одним словом – просто активно проводьте час.

Ось такі прості методи схуднення. Також не забувайте про правильне харчування, яке збільшить шанси на швидке схуднення.

Элитная парфюмерия придаст вашему облику утонченность и элегантность, что в свою очередь не оставит противоположный пол без внимания.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Санта

Ну що ж, найоптимальніший варіант для мене щоб схуднути і не виходити з дому це стрибки на скакалці або покупка орбітреку чи ще чогось такого. Так як на орбітрек зайвих грошей немає потрібно обмежитись скакалкою ну і відеоуроками

Люда

Моя знайома так кілограм десять втратила, скачучи на скакалці. Я її не бачила протягом року і заледве впізнала.

Залишити коментар