Секрети краси з Франції

Секрети краси з Франції

 Ставлення до зовнішнього вигляду француженок завжди було неоднозначним. Когось їх образ приваблює, когось, навпаки, відштовхує. Однак є в дамах Франції родзинка, те, що манить жінок з усього світу, викликає почуття заздрості. Їх зовнішній вигляд нікого не залишає байдужим. У чому ж секрет? Якщо подивитися на француженку, то погляду видається така картина: волосся невкладне, але виглядає чудово, шкіра обличчя красива. Створюється відчуття, що вони нічого не роблять для того щоб бути привабливими кожен день. Але це не так! Як і у всіх жінок, у француженок теж є свої таємниці краси. І, ймовірно, родзинка полягає в природності і простоті образу. Якими ж секретами краси користуються жінки Франції?

Підкреслити свій стиль та надати образу довершеності зможе оригінальна біжутерія на http://chers.com.ua/category/braslety/, де кожна представниця прекрасної половини людства знайде саме те, що шукає.

1. Щоденний догляд за шкірою обличчя
Француженки воліють витрачати багато часу і коштів саме на догляд за шкірою обличчя. Це їх і відрізняє, наприклад, від американок, у яких зроблено акцент на багатошаровий макіяж. Ні для кого не секрет, що Франція славиться численними брендами, які випускають велику кількість засобів для догляду. І це, дійсно, правильний підхід. Краще попередити ознаки старіння шкіри, ніж прискорювати цей процес декоративною косметикою.

2. Використання термальної води
Термальна вода – це засіб, який сприяє глибокому очищенню шкіри обличчя. Тим самим, шкіра пом’якшується, зволожується, а такі засоби, як сироватки, креми і маски проникають в більш глибокі шари шкіри і надають максимальний позитивний ефект.

3. Масаж обличчя
Також невід’ємна частина щоденних процедур. До нездорового кольору обличчя і зниження еластичності, найчастіше, призводять стресові ситуації. Так ось масаж допомагає впоратися з напругою і понизити ризик наслідків стресу. Ще один плюс масажу – посилення припливу крові до шкіри обличчя.

4. Макіяж
Француженки, практично ніколи, не використовують тональні засоби. Вони віддають перевагу тільки одному акценту в макіяжі: туш, або рум’яна, або губна помада (переважно червона).

5. Догляд за волоссям
І тут у француженок є свої секрети. Якщо слідувати їхнім порадам, то доведеться зі свого життя викреслити такі прилади, як фен і плойка. Ні в якому разі не можна пересушувати волосся. Також не рекомендується використовувати різні засоби для укладання. Проте великим плюсом у Франції є масла. Їх слід наносити на волосся перед походом в душ. Дана процедура посприяє легкому розчісування після миття, волосся буде зволожене і м’яке.

Залишити коментар