Свіже обличчя кожен день – це реально!

Свіже обличчя

Давно відомо, що саме свіжий зовнішній вигляд є одним з головних показників гарного стану здоров’я. При найменшому порушенні цього показника варто подумати про додатковий догляд за собою. Домогтися здорового і свіжого стану шкіри обличчя можна за допомогою спеціальних косметичних засобів, необхідних для правильного очищення, живлення і зволоження, до складу яких входять корисні природні компоненти.

На жаль, ідеальним станом шкірних покривів володіють лише маленькі діти віком до року. Це пояснюється тим, що вміст рідини в шкірі немовлят становить 90%, що в три рази перевищує вологість шкіри людей пенсійного віку. Цих змін не уникнути, але при щоденному правильному догляді можна зберегти бажаний тонус.

Очищення шкіри обличчя
Одна з важливих умов для збереження свіжості шкіри протягом дня – її вечірнє очищення. Бажано робити це за кілька годин до сну. Ця процедура повинна стати для вас щоденним ритуалом, настільки ж важливим, як і, наприклад, чищення зубів. Косметичні засоби для очищення потрібно підбирати відповідно до типу шкіри і індивідуальними особливостями (наприклад, непереносимість будь-яких компонентів в складі засобів). Самий елементарний спосіб очищення – умивання водою, температура якої трохи нижче кімнатної (прохолодна вода звужує пори і покращує кровообіг) з використанням мила. До вибору мила варто підійти досить серйозно – наприклад, антибактеріальне, крім шару бруду і пилу, змиває і шар корисних мікроорганізмів, а мила, у складі яких міститися натуральні масла можуть підсушувати шкіру.

Видалення макіяжу
Косметологи радять видаляти декоративну косметику або спеціальними засобами для зняття макіяжу, або за допомогою теплого рослинного масла (соняшникове, оливкове або лляне). Очищення потрібно робити від шиї до підборіддя і далі до скронь плавними висхідними рухами. Це необхідно для стимуляції циркуляції кровообігу. Губи і брови очищаються останніми. Після повного всмоктування олії (або засобу) необхідно протерти шкіру обличчя спеціальним лосьйоном або водою з додаванням лимонного соку і морської солі. Для додання шкіри сяйва і ефекту свіжості можна використовувати для протирання заморожені відвари трав і лікарських рослин, наприклад ромашки.

Умивання
Для підтримки тонусу шкіри обличчя можна скористатися так званим «секретом Клеопатри» – умовно молоком. Цей спосіб допомагає зменшити лущення сухого типу шкіри, зволожує її і додає здоровий і свіжий вигляд. Для цього необхідно:
1. Очистити шкіру ватним тампоном з використанням гарячого молока.
2. Вмитися молоком, розведеним водою кімнатної температури.
3. Витерти шкіру теплим махровим рушником.
4. Нанести на шкіру обличчя будь-який крем з поживними властивостями.

Якщо після проведеної процедури будуть помічені запалення або лущення будь-яких ділянок шкіри, воду необхідно настояти гарячим трав’яним відваром.

Вельми корисною властивістю для шкіри обличчя володіють настої і відвари шавлії, ромашки, череди, кропу, петрушки. У них можна додавати морську сіль, йод і лимонний сік. Головне не забувати, що простіше підтримувати хороший стан шкіри, чим повертати їй здоровий і сяючий вигляд.

Существенно сэкономить деньги поможет именно заправка картриджей, а не покупка новых, которая отнюдь не ухудшает качество печати.

Залишити коментар