Гель спрей для волосся – як створити ефект мокрого волосся?

Гель спрей для волосся

Красиве і доглянуте волосся, красива і модна укладка є візитною карткою будь-якої дівчини чи жінки. На жаль, для повсякденного походу в салон краси, не вистачає чи то часу, чи то грошей. І доводиться укладку робити вдома. Найпростішим і надійним засобом для цього є гель для волосся.

Гель спрей для волосся

Гель для укладання волосся відноситься до моделюючих засобів, він закріплює зачіску і не дає їй втратити форму. Також він є головним продуктом для додання волоссю «мокрого» ефекту. Гелі для волосся бувають желеподібними, аерозольними й у вигляді спрею. Останній вид відрізняється від інших більш рідкою консистенцією наноситься за допомогою спеціального пуліверизатора. Гель спрей рівномірно розподіляється по всій довжині волосся. Його можна використовувати для додання об’єму біля коріння і укладання окремих пасом або чубчика. Він ідеальний для укладки на бігуді й створення «мокрого» ефекту на волоссі з хімічною завивкою. Також деякі з них мають здібності випрямляти волосся і зберігати його гладким, блискучим і шовковистим навіть в сиру погоду. Більшість з них мають захист від ультрафіолетових променів сонця. А деякі містять декоративні мерехтливі блискітки, які ідеально підійдуть до будь-якої зачіски на вечірку.
Якщо порівняти гель спрей для волосся і інші види, то цей зручніший у використанні, так як не брудняться руки. Він поєднує в собі характеристики мусу і лаку. Зачіска, зроблена ним, виглядає природно, живий і динамічно.

Як створити ефект «мокрого» волосся

«Мокрі» зачіски з’явилися ще в 80-ті роки і до тепер залишаються модними. Так як вже говорилося, це ідеальний засіб для додання волоссю «мокрого» ефекту. Для власниць довгого і кучерявого волосся саме краще нанести засіб на гребінець і по всій довжині розчесати волосся. Після цього пасма будуть романтично звисати вниз красивими спіральками. Намагаючись зробити такий ефект треба пам’ятати, що багато то не здорово. Якщо переборщити з гелем спреєм, то волосся буде здаватися жирним, брудним й липким. Якщо у Вас довге, але пряме волосся, краще використовувати засіб з максимальною силою фіксації, щоб не тільки пасма розподілилися і додали собі форму. А якщо у Вас коротке волосся, то можна створювати дуже багато різних видів укладання. Тут все простіше, якщо ввечері набридне ранкове укладання, ввечері можна все змінити. Такі зачіски дуже модні в літній період.
У кожного свій індивідуальний смак, який можна виділити «мокрим» укладанням, зробленим за допомогою гелю спрею для волосся.

Залишити коментар