Porsche Design – каталог брендів, історія, колекції, ціни

Porsche Design
Porsche Design відоме ім’я в історії світової індустрії моди. Німецька точність, акуратність, елегантність – все це, і не тільки, риси характеру популярного бренду від Фердинанда Олександра Порше, якому по праву належить створення відомої торгової марки Porsche Design.

Історія створення бренду Porsche Design

Роком появи бренду Porsche Design вважається 1972, коли Фердинанд Олександр Порше вирішив зайнятися чимось новим для себе і створити дизайн-бюро. Будучи розробником відомого і легендарного Porsche 911, професор переніс багато ідей і на інші предмети своєї творчості. Скромний напис «Design by F. A. Porsche »присутній на всіх з них. Створивши торгову марку Porsche Design, Фердинанд Олександр Порше починає її активно розвивати.

Загальна характеристика бренду Porsche Design

І як результат розвитку, з’являється найширший діапазон вишуканих предметів. Спочатку це були ручки, сонцезахисні окуляри, курильні трубки, потім список разширили іншими ексклюзивними предметами: аксесуари, одяг, годинники, сувеніри, спортивне обладнання, телефони, духи. Великим досягненням Porsche Design є створений ним годинник. Висока якість, надійність, функціональність, дорогі метали – характеристика кожного примірника. Точний механізм годинника був зроблений за аналогією з автомобілем: обидва надійні і практичні. Цікавим є той факт, що виробництво годинників від торгової марки Porsche Design знаходиться не в Німеччині, а в Швейцарії, тому годинник вважаються швейцарськими, а не німецькими. Узагальнюючи всі товари торгової марки Porsche Design, можна назвати їх одним словом – розкіш.

Про деякі колекціях бренду Porsche Design

На сьогоднішній час Porsche Design є одним з небагатьох виробників товарів класу люкс. Колекції від Porsche Design просто зачаровують своєю ексклюзивністю та елегантністю класичного стилю. Всі товари продумані і прості настільки, що будуть потрібні століття, перш ніж вони вийдуть з моди. А може бути і ні, адже класика вічна! Своїм шанувальникам торгова марка Porsche Design дарує багато різних колекцій, сподіваючись, що всі вони будуть оцінені по праву. Porsche Design – це своєрідний гід в світі сучасної моди. З 2003 року, після реорганізації світовий бренд-гігант працює у трьох напрямках: бізнес-аксесуари для чоловіків, своєрідні сувеніри для шанувальників автомобілів марки Porsche, дизайн продуктів для різних компаній. Торгова марка Porsche Design вміє і по-особливому радувати своїх шанувальників. Приміром, випуск сувенірного подарунка до сорокаріччя створення бренду: ексклюзивний набір – окуляри і годинник в дорогій упаковці. Торгова марка Porsche Design тісно співпрацює зі спортивною компанією Adidas. Доказом цього є численні колекції спортивного одягу та взуття, ідеї яких взяті з теми автогонок. Високоякісні товари об’єднують в собі повсякденне життя і спорт.
Ціни на товари торгової марки Porsche Design
Всі перераховані вище риси кожної з колекцій товарів від Porsche Design вже говорять про те, що ціна пояснює якість. Продукція класу люкс розрахована на багатих людей і поціновувачів справжнього мистецтва.
Бутіки від Porsche Design відкриваються в багатьох великих містах світу. Їх люблять і цінують, сьогодні Porsche Design – провідний бренд на ринку розкошів.
Сделать свадебный макияж неповторимым и ярким сможет только профессиональный стилист-визажист, который имеет большой опыт работы и хорошо знает свое дело.

Залишити коментар