Як організувати ювілей

Як організувати ювілей

 Організація ювілею – складне заняття. Адже це не звичайний календарний день, і навіть не звичайний день народження або корпоративне свято. Ювілеєм називають урочисту річницю з приводу минулого періоду. Він буває один раз в 5 років.

При цьому потрібно пам’ятати про день, коли ви будете відзначати урочисту подію. Зовсім не обов’язково робити це серед тижня, якщо так припаде дата. Адже вашим гостям набагато зручніше буде привітати вас у вихідні дні, коли наступного дня не потрібно буде йти, чи не виспавшись і з хворою головою на роботу. Найкраще ювілей проводити в суботу.

Після цього слід визначитися з кількістю грошових коштів, які ви можете витратити на проведення ювілею. Виходячи з цієї суми, складається список запрошених і вибирається місце проведення заходу, формат вечірок. До речі, вам зовсім не обов’язково сидіти кілька днів з калькулятором і думати, чи вистачить вам грошей. Досить зв’язатися з нами і розповісти про свої наміри і бюджеті. Ми допоможемо вам визначитися, щоб все було максимально красиво і при цьому ви витратили мінімум грошових коштів, якщо, звичайно, бюджет кульгає.

Організація ювілею часто проходить за традиційним сюжетом: проведення банкету за участю різних артистів. Однак ви маєте можливість зробити собі оригінальний свято на кораблі або на природі, загалом, як душа забажає. А ми вам в цьому активно допоможемо. Визначаючись з місцем проведення заходу, не забудьте забронювати майданчик заздалегідь і внести потрібну суму авансу.

Вибір меню та замовлення банкету є ключовим моментом. При цьому постарайтеся врахувати смаки всіх запрошених гостей. Якщо у вас багато друзів і подруг, які дотримуються принципів вегетаріанства, то на столі повинні бути страви і без м’яса, щоб ваші гості не відчували себе некомфортно. Подумайте, якщо на столі не буде жодної страви, яке їм підходить, вони потраплять в незручне становище: з одного боку не хочеться образити винуватця торжества, а з іншого боку не хочеться їсти заборонену їжу. Крім цього, у людей можуть бути не тільки релігійні принципи або інші переконання. На даний момент, на жаль, дуже багато хворих людей, яким не можна їсти ті чи інші страви за станом здоров’я. Ви ж не хочете, щоб ваше свято завершився викликом карети швидкої допомоги?

На ювілей можуть бути запрошені тільки близькі знайомі, проте це не означає, що їм не потрібно надсилати запрошення.

Залишити коментар