Яких жінок хочуть чоловіки

Яких жінок хочуть чоловіки

Напевно, всі помічали, що певні типи жінок завжди користуються попитом у чоловіків. Інші представниці прекрасної статі при цьому, навіть незважаючи на зовнішню привабливість, викликають набагато менше інтересу. Спробуємо розібратися, які саме типи жінок подобаються чоловікам більше і чому?

Симпатичні дурненькі
Симпатичні дурненькі, яких в народі ще називають «блондинками» – це той тип жінок, який викликає інтерес у будь-якого чоловіка. Правда, представники сильної статі вибирають таких дівчат в першу чергу для любовних утіх, ніж для серйозних стосунків, керуючись своїми інстинктами.

У даному випадку мова йде про красивих дівчат, що читають глянцеві журнали, і вважають, що красиві ноги, великі груди, миле обличчя, а також глибокі пізнання в області сексу – це найголовніше, що потрібно по життю. Красиві речі, розваги і насолоди – це все, що може знадобитися такій дівчині для повного щастя.

Чоловіки охоче ведуться на таких красунь, нерідко зраджуючи дружинам з ними. По-перше, на тлі таких симпатичних дуреп вони можуть в повній мірі блищати своєю ерудицією. По-друге, ними легко маніпулювати, так як їх думки зайняті тільки модними брендами і світськими плітками. До того ж, похвалитися такою красунею перед друзями не відмовиться жоден чоловік.

Жінка без комплексів
Як правило, жінки більш скуті в прояві своїх сексуальних бажань, ніж чоловіки. А мрія будь-якого представника сильної статі, особливо дуже молодого, це знайти дівчину, яка буде хотіти в сексі того ж, що і він сам. Ця жінка не чекає, поки чоловік проявить ініціативу, так як все може зробити сама.

Вона не має ніяких комплексів, вона не боязка, готова до пригод. Якщо цій жінці подобається чоловік, вона займеться з ним сексом, не думаючи про те, що вони знають один одного всього два дні, і ще не час.

Такі жінки мають масу недоліків, але не приділяють подібним дрібницям багато уваги, так як живуть і насолоджуються життям. Вони не мріють перетворити свого партнера в чоловіка, що дуже важливо для деяких чоловіків.

Хижачка
Тигриця … Охотница … Такій фатальній красуні, яка підкорює чоловіків своєю зарозумілою красою, можна придумати багато назв. Вона сама вибирає чоловіка. З такою жінкою дуже добре в ліжку, але будувати з нею відносини досить складно, так як вона має нестерпний характер.

Такі жінки шалено приваблюють чоловіків, але довго представники сильної статі з ними не витримують, так як ті їх спустошують як морально, так і матеріально. Ця жінка абсолютно впевнена в тому, що вона справжня богиня, і чоловіки просто зобов’язані їй поклонятися.

Звичайно, жінка-тигриця ретельно стежить за собою, розумна, з нею є про що поговорити, вона завжди шикарно виглядає. Багаті чоловіки, особливо немолоді, готові витратити будь-які гроші, щоб переспати з такою жінкою, потішити тим самим своє самолюбство і викликавши заздрість у друзів.

Бізнес-леді
Цей тип жінок трохи схожий на жінок-тигриць, тільки є одна невелика відмінність: їй не потрібні від чоловіка гроші, так як вона здатна заробити їх сама. Цю жінку можна віднести до феміністок, адже вона спокійно обходиться без чоловічої підтримки. Вона розумна, ерудована, діловита і енергійна.

Бізнес-леді люблять показувати чоловікам, що не тільки вони купують секс. Вона може сходити на чоловічий стриптиз або навіть зняти вподобаного чоловіка за певну суму.

Бізнес-леді завжди сама за себе платить, але при цьому готова зустрічатися тільки з тими чоловіками, які заробляють не менше її.

Ці жінки гарні, але надмірно зарозумілі і самостійні. Такі риси характеру не імпонують представникам сильної статі. Чому ж тоді чоловіки хочуть цих бізнес-леді? Напевно, підкорення такій холодної гордої красуні може стати для чоловіка ледь не справою всього його життя, адже кожен хоче потішити своє самолюбство, розбивши неприступні стіни.

Сильна жінка
Це представниця прекрасної статі, з якої практично неможливо занудьгувати. Вона захоплена своєю улюбленою справою, знає собі ціну. Вона приваблива, непередбачувана, енергійна, працездатна, розважлива й розумна, має сильний вольовий характер.

Як правило, такі жінки завжди знають, чого хочуть, і знають, як цього досягти. Вони шукають собі в партнери чоловіків з більш слабким характером, щоб грати в стосунках головну роль.

На відміну від бізнес-леді, ці представниці прекрасної статі не зарозумілі, і не пред’являють до свого обранця настільки високих вимог, тому така жінка є оптимальним варіантом для подальших відносин.

Чому чоловік хоче її? Кожен мріє підкорити сильну жінку, щоб тим самим показати, що насправді вона слабка, а перевага завжди залишається за чоловіком. Правда, може бути й інша причина: життя сильної жінки настільки яскраве, насичене і цікаве, що чоловік просто хоче в ній брати участь.

Чтобы ногти всегда имели ухоженный вид не нужно тратить много времени. Гелевое наращивание ногтей – это великолепной способ сделать свои ногти длинными, крепкими и красивыми.

Залишити коментар