Коричневі виділення перед місячними

Коричневі виділення

Виділення з піхви в різні дні менструального циклу можуть бути різними і за кольором, і по кількості. Якщо виділення не доставляють дискомфорту, не мають запаху і схожі на яєчний білок – хвилюватися не варто. Це нормальна реакція організму на дозрівання в ньому яйцеклітин. Але все буває і по іншому.

Коричневі виділення перед місячними і не тільки

Виділення з піхви можуть бути різними. Перше, на що варто звернути увагу – запах. При бактеріях, які розмножуються, він має місце бути.
Перед овуляцією, яка спостерігається в середині циклу, виділення нагадують яєчний білок, вони прозорі і мають властивість тягнутися. У другій половині циклу вони стають більш мізерними і схожими на кисіль.
Після незахищеного статевого акту виділення можуть нагадувати білі або прозорі виділення. А якщо в процесі «акту любові» був використаний презерватив, то виділення будуть схожі на крем білого кольору. Це мастило з піхви.
Менструальний цикл звичайно починається з кров’янистих виділень яскраво-червоного кольору. А ось в середині циклу можуть з’явитися і виділення, що містять крапельки крові. Це матка звільняється від старих клітин, які не встигли покинути організм під час менструації.
Однак іноді жінку можуть мучити коричневі виділення перед місячними. Що це, норма чи сигнал про захворювання? Як правильно розпізнати приховану загрозу і вжити заходів, що сприяють її запобіганню?

Коричневі виділення перед місячними – вирішуємо проблему

Будь-яке відхилення від норми свідчить про порушення в організмі, наявності будь-яких інфекцій або гормональних збоїв. Перед місячними виділення можуть помітно змінитися. Коричневі виділення перед місячними містять в собі кров, а це привід насторожитися. Якщо вони з’являються перед менструальним циклом за пару днів, є мажучі і мають темно-коричневе забарвлення, то такі виділення можуть бути передвісником захворювань ендометрія або гормонального збою.
Якщо до цього стану додаються й інші симптоми, наприклад, біль, виділення згустками, то це вже ознаки ендометріозу. Таке захворювання може призвести до необоротного безпліддя. Кров’яними виділеннями проявляє себе і ерозія шийки матки. Це захворювання необхідно лікувати тільки під наглядом лікаря, оскільки затягування з процесом лікування в такому випадку може призвести до розвитку раку.
Причиною появи непередбачених виділень можуть бути і інфекційні захворювання статевих органів. А також позаматкова вагітність. Звісно, такі ситуації супроводжуються ще й симптомами у вигляді тягучих болів внизу живота, нудотою і навіть температурою.
При встановленні діагнозу враховується вся інформація – і про статеве життя, і вік, і наявність у минулому абортів. Кожна жінка індивідуальна.
У будь-якому випадку, починати треба з тесту на вагітність і походу до свого лікаря. Здані аналізи, мазок на флору та УЗД дадуть відповіді на всі питання і нададуть лікареві поле до дії. Головне, не варто боятися і зволікати. Адже швидко вжиті заходи на початковій стадії економлять не лише нерви, але і гроші.

Незаменимым частью к принтерам являются картриджи, которые с легкостью можно приобрести в интернет магазине не выходя из дома.

Залишити коментар