Дієти на схуднення не працюють, тому що!

Дієти для схуднення

Дуже часто, жінки, взявшись, за чергову дієту в результаті зазнають фіаско. Чітко дотримувалися інструкції і правила, але в підсумку результату немає.  Точніше сказати, схуднути вийшло, але закінчивши дієту, поступово все повернулося назад. Все це можна пояснити, якщо зрозуміти суть правильної дієти. Давайте спробуємо розібратися в деяких деталях.

Гормон – це причина?
Звичайно, всім відразу в голову приходить те, що проблема може бути пов’язана з гормональним порушенням. Так – це правда і в такому випадку звичайні дієти не допомагають. Для початку, звичайно ж, треба звернутися до фахівця, наприклад, ендокринолога, а після вже до дієтолога. Здати аналізи і після цього, з урахуванням їх результатів, скласти індивідуальну програму. Навіть якщо ви і медичний працівник, необхідно звертатися до фахівця.

Спорт в допомогу дієті
Важливо пам’ятати, що дієта вийде більш ефективною, якщо вона буде пов’язана разом з активною діяльністю. А це значить, якщо для вас має значення якісне схуднення, то розглядайте це комплексно.

В додавання до схуднення дуже будуть корисні – біг, плавання, ходьба і ін. Визначте свої проблемні місця (наприклад: ноги, живіт, стегна), і під час дієти особливу увагу звертайте на ці ділянки. Можете додати вправи: качання преса, присідання, і інші фізичні вправи. Замініть транспорт звичайною ходьбою. І одне це допоможе, не відволікаючись від життєвих потреб, отримати результат від дієти.

Сувора дієта – дискомфорт для організму!
Часто виходить зменшити кілограми і ось, дієта, нарешті, закінчилася, але вже через кілька тижнів вага повернувся, а ще гірше, збільшився. Причина в тому, що дієта виявилася для організму стресовою. Організм пручався ретельно, і коли дієта закінчилася, він все повернув. Потрібно розуміти, що людське тіло є машиною і він в стресових ситуаціях відкладає запаси. А це є жир.

Порада – сідати на більш щадні дієти, які не будуть організм піддавати перепадам, від одного режиму до іншого. Це може означати, що потрібно підібрати харчування, яке довгий час можна буде вживати. І це оптимальний шлях для утримання вашого результату.

Мотивація – це все!
Варто згадати про фактор, який пов’язаний з вашою особистістю. Може, ви й хочете, але відсутність волі, лінь, голод, а, головне, мотивації заважають вам досягти результату.

Запитайте себе, чи дійсно хочеться худнути?
Задайте собі питання. У що ви хочете одягатися, скільки хочете скинути кілограм, як будете почувати себе в суспільстві? Після цього, у вас багато разів посилиться бажання, і вдасться набагато більше зробити.

Успіхів вам в цій нелегкій, але дуже ефективній справі!

Залишити коментар