Що про дитину говорить улюблений колір?

улюблений колір дитини

Вибір кольору не випадковий. Впливає на це характер дитини, психіка. Так як стан змінюється може змінюватися і улюблений колір. Вловлювати такі зміни важливо, так як це допоможе батькам розуміти настрій своєї дитини.

Отже, про що говорить кожен колір?

Якщо вибір дитини упав на червоний колір, то це говорить про її сильний, вольовий характер, показує її сміливість. Однак це може свідчити і про агресивність і запальність. Якщо малюк, навпаки, абсолютно не помічає червоний колір, значить, він любить тишу і відокремленість. Деякі психологи вважають, що червоний колір не люблять діти, які ростуть в неспокійній сім’ї, де часто трапляються сварки і скандали.

Любителів синього кольору можна охарактеризувати як скромних і спокійних. Вони легко сходяться з людьми, працелюбні, роблять все розмірено і обдумано. Дітки, люблячі синій колір, хочуть спокою і усамітнення.

Якщо в малюнках малюка переважає фіолетовий колір, це говорить про його творчу натуру. Можливо, з нього виростить артист, художник.

Жовтий колір в основному вибирають товариські і допитливі діти. Такі дітлахи ростуть в дружніх сім’ях, де завжди панує спокій і затишок. Любителі жовтого добре розвиваються і швидко сходяться з оточуючими.

Любов до помаранчевого кольору відображає активність, енергійність, хороший фізичний розвиток. У цих дітей багата фантазія.

Рожевий колір у більшості випадків подобається дівчаткам. Це прояв їх жіночності та життєрадісності. Однак велика кількість рожевого на малюнках дитини може бути ознакою надмірної вразливості. Така дитина потребує любові й лаки.

Якщо дитина любить коричневий колір, то, можливо, вона чимось стурбована. Створіть для неї тиху атмосферу.

Зелений і його відтінки люблять діти спокійні й урівноважені, проте часом вперті.

Любителі білого кольору відрізняються сором’язливістю і пристрастю до дослідження навколишнього світу.

Сірий – колір діточок розважливих, що стикаються порою з труднощами при спілкуванні з іншими дітьми.

Однак не завжди колір відображає емоції дітей. Можливо, просто їх улюблений герой носить костюм такого кольору.

Можна дати пораду батькам з оформлення дитячої кімнати. Не потрібно використовувати яскраві тони, і вже тим більше поєднувати кілька яскравих кольорів. Краще підійдуть ніжні, наприклад, персиковий або бежевий.

А от з одягом справа йде інакше. Тут, навпаки потрібно вибирати яскраві кольори, що піднімають настрій.

Залишити коментар