Як підготувати квартиру до приїзду новонародженого

Як підготувати квартиру до приїзду новонародженого

Ось і вам пощастило стати батьками маленького чуда. Тепер вас напевно цікавить, як облаштувати вашу квартиру до приїзду маленької дитини. Найкращий варіант для цього – створення окремої кімнати для нового члена сім’ї.

Але так виходить далеко не завжди. Доводиться виділяти невеликий куточок у вашій кімнаті і влаштовувати там дитячу. Туди необхідно поставити ліжечко, шафу для білизни, а також пеленальний столик. Багато мам все ж віддають перевагу спільному сну з дитиною. Так для них комфортніше і спокійніше.

В кімнаті, в якій ваша маленька дитина буде проводити весь час, потрібно підійти з усією строгістю і відповідальністю. Перевірити чи дотримані всі вимоги. Так, в кімнаті має бути тепло і просторо. Її потрібно кожен день провітрювати і робити вологе прибирання.

Для дитячої кімнати необхідно підібрати шпалери світлих тонів, щоб у кімнаті було світло і затишно. Підлога в кімнаті має бути дерев’яною, що стосується і всіх інших предметів меблів. Було б чудово, якщо перед тим як заселити дитини в дитячій, зробити там попередній ремонт. Але краще не застосовувати багато лаку і фарб.

Також намагайтеся уникати різних килимів і доріжок. Вони постійно накопичують у собі багато пилу і тим самим ускладнюють прибирання. Прибирайтеся в кімнаті повністю. Це навіть стосується стін – тому що на них теж скупчується безліч пилу. Її можна прибрати за допомогою пилососа. Не забудьте, що дитина скоро зробить перші кроки. Тому постарайтеся забезпечити безпеку у вашій кімнаті. Для цього необхідно прибрати всі гострі кути і відкриті розетки.

У звичайних міських квартирах небезпеку для дитини представляють опалювальні радіатори. Тому постарайтеся захистити їх спеціальною панеллю. Не забувайте про те, що стоїть на підвіконнях – на них не повинно бути нічого зайвого, щоб дитина не змогла перекинути на себе що небудь. Слідкуйте за дитиною по квартирі, якщо вона уміє повзати і ходити. Були випадки, коли діти вивалювалися з вікна, тому обмежте їм доступ до віконних прорізів і виходам на балкон.

Слідкуйте за температурою у вашій кімнаті. Для цього купите в магазині кімнатний термометр. Нормальна температура для дітей не більше 22 градусів. Якщо в кімнаті відчувається сухість, то повісьте на батарею вологий рушник. Головне – уникайте наявності протягів, щоб дитину не продуло.

Коли ваша дитина спить, подбайте про тишу в квартирі. Постарайтеся затемнити приміщення, щоб дитині було зручніше спати.

Дуже часто молоді мами не мають часу на себе, так як кожну хвилинку піклуються про свою дитину. В пешу чергу страждають руки та нігті жінки, адже весь час потрібно щось готувати чи прати. Нарощування нігтів гелем збережуть ваші нігтики та зроблять руки доглянутими та красивими.

Залишити коментар