Список майбутньої мами

Список покупок майбутньої мами

Кожну маму, в моменти єднання зі своїм опуклим животиком, відвідують тривожні думки: як пройдуть пологи, чи вийде витримати стільки болю, щоб на світ з’явився рідний крихітний чоловічок? А поки ще до цього моменту далеко, матусі потрібно задуматися про ті речі, без яких не обійтися під час вагітності.

З 24 тижня вашої вагітності ви можете задуматися про покупку бандажа. Адже, здається, що без цієї речі просто не обійтися. Сучасний бандаж – це широкий пояс із штучних матеріалів на липучках. Він добре підтримує живіт, знімає навантаження з попереку. Але перестаратися з використання бандажа не варто, це загрожує негативним впливом на кровопостачання малюка. Тим не менш, перед тим, як здійснити цю покупку, порадьтеся з вашим лікарем. А головне, подумайте, чи дійсно бандаж так необхідний. Адже найчастіше це не дуже зручна штука. Тому, зважте всі плюси і мінуси бандажа, і якщо без нього не під силу – сміливо купуйте!

Звісно, у вас раз у раз з’являються страхи. І не тільки перед пологами. У своїх думках про дитину ви заходите куди далі, аж до походу в школу. Ви переживаєте, як виховати дитину так, щоб з неї вийшов хороша людина. Головне – пам’ятати, що ваша дитина – те, що ви в неї вклали, і якщо їй приділяти належну увагу, проблем можна уникнути.

Стосовно страхів перед пологами, від них не втічеш. Якщо вам належить пережити це вперше, ви боїтеся невідомості, якщо в другий, третій раз – ви боїтеся, бо знаєте, що вас чекає. Впевненість у собі та своїх силах вам додадуть спеціальні курси, допоміжна література. Дізнайтеся відгуки про пологовий будинок, в якому ви збираєтеся народжувати, відвідуйте його, щоб звикнути до обстановки. Спілкуйтеся з лікарем, який буде приймати у вас пологи, адже потім, під час самих пологів, вам буде легше зрозуміти, що він від вас вимагає. Поспілкуйтеся з подружками, у яких вже є дітки. Нехай наповнять вас оптимізмом!

Починаючи з 28 тижня, постійно беріть з собою обмінну карту. Хто знає, може ваш малюк вирішить народитися раніше? З кожним днем ви відчуваєте, що живіт стає непосильною ношею, а вагітність приносить ще й такі «радості», як набряки ніг, судоми. Таким ніжкам не завадить вечірній масаж. У цей період вам буде до речі йога або плавання, це приємно розслабляє ваше змучене тіло.

Коли ж приходить час робити покупки вже безпосередньо для малюка? Відкиньте зайві забобони і включіть здоровий глузд. Не перестарайтеся з покупками, адже ваше чадо буде швидко рости, і багато речей ви просто не встигнете одягнути. Купуйте найнеобхідніше: підгузники, пеленочки, повзунки, распашоночки, рушник (зручніше з куточком). Малюкові буде необхідне ліжечко (якщо ви не збираєтеся поки спати разом з крихіткою), а також, наприклад, комод для речей малятка, продаються спеціальні з пеленатором, що дуже зручно.

Ближче до пологів (35-37 тиждень), сплануйте ваші витрати. Це і покупка необхідних речей малюкові, і подяку лікарям, і медикаменти (більшість пологових будинків видають список тих, що знадобляться для пологів). Не поспішайте витрачати допомогу на дитину всю відразу, краще частину грошей відкласти, адже тепер тільки чоловік буде годувальником вашої родини.

Ось і настає заповітна година. З 38 тижня ви починаєте чекати. Залишилося зовсім трохи. Часто мами планують їхати в пологовий будинок вже під час сутичок, а не лягати заздалегідь. Але можуть трапитися непередбачені обставини. Маму можуть госпіталізувати раніше, зважаючи на різні обставин: підвищений тиск, протікання вод, не найкращі показники КТГ. Не варто переживати. Головне, щоб з вами і вашим малятком все було в порядку.

Так чи інакше, ви повинні бути готові виїхати до пологового будинку в будь-який момент. Тому, сумка з необхідними речами повинна бути вже готова. Не забудьте паспорт та обмінну карту, паспорт і аналізи чоловіка, якщо у вас спільні пологи, страховий поліс. Не будуть зайвими миючі тапочки, пару нічних сорочок, халат, одноразові труси (такі продаються в аптеці), гігієнічні прокладки, бюстгальтер для годування. Останнє підкажуть в пологовому будинку. І, звичайно ж, візьміть дрібнички малюка. Багато не беріть, необхідне довезе тато вже після пологів. Щасливих вам зборів і нехай все пройде легко!

Мечтаете о шикарной свадьбе но в силу определенных обстоятельств нет времени подготовить все до мелочей? Тогда свадьба под ключ – это именно то, что вам нужно, чтобы самый счастливый день вашей жизни запомнили не только вы, но и все ваши гости.

Залишити коментар