Як прибрати живіт після пологів?

Як прибрати живіт після пологів?

Радість материнства затьмарює досить помітний живіт, який залишається після пологів у жінок. Це псує настрій і знижує самооцінку. Так як же повернути фігуру в колишній стан?

Коли можна займатися після пологів?

Жінкам після природних пологів можна займати тільки на 6-8 тижні і 2-2,5 місяців після кесаревого розтину. Так як навантаження на м’язи черевного преса на ранніх термінах можуть дати серйозні ускладнення. При кесаревому розтині це розходження швів, при природних пологах – це опущення стінок піхви через підвищений внутрішньочеревний тиск. Тому поспішати з фізичними навантаженнями не варто, а на відновний період слід виключити з раціону продукти з великим вмістом калорій. Але строгу дієту дотримувати теж не варто, так як це протипоказано молодій мамі, брак корисних речовин в організмі може відразу відбитися на якості молока й самопочутті. Самим розумним буде обмежити себе в солодкому, жирному і смаженому.

Вправа для плоского живота

Відновлювальний період після пологів пройшов і ви готові до відновлення фігури. Які вправи і де їх краще робити? У роботі над власним тілом єдиних правил і рекомендацій немає. Способів існує багато, необхідно просто підібрати під себе або поєднати кілька.

Шейпінг
Метою шейпінгу є відновлення фігури за рахунок вправ, які запозичені з аеробіки і гімнастики. Шанувальники такого виду занять – це скульптори свого тіла. У такому порівнянні досить точно помічена суть таких тренувань, вони впливають не тільки на м’язи живота і спини, а також рук і ніг.
Для занять шейпінгом набираються групи, з якими займається інструктор в спортивних клубах.
Для молодих мам такий варіант має не тільки плюси, а й мінуси. В плюс в тому, що займатися фігурою вона зможе 2 рази на тиждень від 40 до 50хв. А мінус полягає в нестачі часу або якісь непередбачені обставини завадять вам постійно відвідувати тренування, тому вам краще підібрати якийсь інший варіант.

Домашній комплекс вправ
Спеціально розроблений комплекс, що складається з нескладних вправ, цілком може допомогти вам добитися не поганих результатів зокрема з підтягування живота. Але виконуючи вправи необхідно знати, як їх правильно робити і для чого вони. Ось кілька таких вправ:
• Перш ніж почати виконувати вправи, необхідна невелика розминка. Наприклад, стрибки на скакалці або танці під музику.
• Не варто використовувати обтяження. Так як вони роблять ваші м’язи об’ємними, а вам навряд чи це потрібно.
• Прес під час занять потрібно тримати в напрузі. Слідкуйте за тим, як правильно ви виконуєте вправи. Краще 20 раз зробити вправи правильно, ніж в два рази більше, але з помилками.
• Тренування повинні бути інтенсивні. Хоча деякі тренери радять сильно не перезавантажувати своє тіло, а краще займатися упівсили. Такі заняття більше підходять для розваги, а для результату потрібно викладатися по повній.

Ось кілька вправ:
• Тулуб нерухомий працюємо тільки ногами – піднімаємо і опускаємо, згинаємо і випрямляє, робимо рухи «ножиці», а потім кругові рухи. Таким чином, зміцнюємо нижні м’язи черевного преса.
• Ноги нерухомі, працюємо тулубом – піднімаємо, опускаємо і повороти. Ці рухи зміцнюють верхні м’язи черевного преса.
• Одночасно працюємо тулубом і ногах – у цьому русі задіяно більшість м’язів черевного преса.
• Для навантаження косих м’язів живота, які утворюють бокові м’язи черевної порожнини, підходить вправа з перехресною роботою ногами і тулубом.
При заняттях цими вправами пам’ятайте, що м’язи преса повинні бути напружені.

Залишити коментар