Біогель для нігтів – що це. Застосування в домашніх умовах

Біогель для нігтів

Сучасні технології зробили крок вперед. І мода також не стоїть на місці. Зараз все більше мінімізовано, оскільки життєвий темп вельми швидкий. Ось сучасним дівчатам і була запропонована нова технологія щодо манікюру – нарощування або покриття нігтів гелем або акрилом.

Біогель для нігтів: що це

Відомо, що при нанесенні вище перерахованих матеріалів натуральний ніготь піддається механічному спилюванню. Це необхідно для того, щоб матеріал проник в шари нігтя, і тим самим закріпився.
Але сьогодні існує більш щадна методика. Це використання біогелю. Суть в принципі не змінилася. Тобто, нігтики покриваються на певний період (від трьох до п’яти тижнів, в залежності від швидкості росту самого нігтя), а потім їх необхідно коригувати.
Наноситься біогель на натуральну нігтьову пластину, яку підготовляти спеціально не потрібно. Запилення використовується іноді, якщо є необхідність. При цьому використовуються пилочки маленької образівності. Сохне такий гель в ультрафіолетовій лампі близько двох хвилин.

Застосування в домашніх умовах

Біогель можна використовувати і в домашніх умовах. Що для цього потрібно?
Безпосередньо сам гель. Вони бувають різні. Наприклад, як натуральні кольори, так і різні відтінки. Все залежить від Вашої фантазії. Для першого разу бажано взяти більш нейтральний колір.
Також необхідно мати ультрафіолетову лампу. Вона вельми вартісна, але якщо Вам сподобається те, як виглядають Ваші нігтики, то вона окупиться повною мірою.  Пилочка маленької образівності.
Спеціальний розчин для зняття біогелю з нігтів. Такий розчин ні чим не шкідливий. Він не роз’їдає нігтьову пластину, а діє тільки на покриту зону.  Якщо Ви купили гель без пензлика, тоді потрібно придбати і його.
Технологія нанесення досить проста. Гель наноситься як звичайний лак, і так як він має дуже густу консистенцію, тоді сам гель не буде розтікатися. Після необхідно підсушити нігтики в лампі і все готово.
Технологія покриття нігтів біогелем також набула популярності тому, що нігтики можна зміцнити. Тут мається на увазі не те, що ніготь стане більш сильним і пружним, а те, що механічні пошкодження будуть припадає на гель, і тим самим відбувається захист нігтьової пластини.
Біогель також дуже еластичний матеріал. За своєю структурою він дуже нагадує ніготь, що і дає йому призові місця. Якщо занадто довго тримати пальці у воді (наприклад, під час миття посуду), тоді біогель трохи стає м’яким. Але боятися не варто. Він швидко висихає і знову стає пружним.

Все детские товары, а также детские коляски для любого возраста, можно приобрести в интернет магазине детских товаров Шкет.

Залишити коментар