Захисний крем для рук. Який вибрати?

Захисний крем для рук

Кожен знає, що краще попередити хворобу, ніж її лікувати. Руки – це відображення нашого здоров’я. І всю роботу необхідно виконувати в рукавичках, захищаючись від неприємного впливу. Виробники косметичних засобів піклуються про здоров’я наших рук і створюють всілякі креми, з різноманітними функціями і властивостями.

Крем для рук захисний

Якщо Ви не любите працювати в рукавичках або гума викликає у вас роздратування, користуйтеся захисним кремом. Виробник пропонує в основному декілька видів такого крему. Давайте розберемося, для початку, в чому відмінність і де який крем знаходить застосування.
Захисний крем для рук часто випускають з додаванням силікону. На упаковці завжди написано «Силіконовий». Такий крем захистить ніжну шкіру рук від водних розчинів лугів, кислот, солей. Особливо виправдане його застосування при роботі на дачній ділянці, при роботі з вапном, з землею. Крем надійно покриває шкіру рук захисною плівкою, яка стійко витримує роботу з рідинами.
Другий тип крему – це просто захисний крем з універсальною дією. Він захищає руки від лаків, фарб, сажі. У складі його знаходиться силікон, гліцерин. Мінеральне масло. Такий крем також створює тонку плівку на шкірі. Креми легко вбираються в шкіру, легко змиваються.
І є третій вид захисногокрему для рук. Це звичайний косметичний крем з ультрафільтрів, який захищає шкіру рук і нігті від пошкоджуючих факторів навколишнього середовища.

Торгові марки захисного крему для рук

Такий крем є на кожному косметичному прилавку магазину. Ось найпоширеніші виробники, які пропонують нам крем захисний для рук свого виробництва.
Торгова марка «Мухомор проти» – це російський виробник косметичних засобів першої допомоги, захисту і відновлення. Крем для рук захисний, пом’якшувальний, загоює, призначений для зняття втоми і ефективного живлення шкіри рук. Це косметичні засіб з екстрактом подорожника, Д-пантенола, масла лісового горіха, оліїстого комплексу рижиків і екстракту зеленого чаю ефективно загоюють рани на шкірі, пом’якшують шкірний покрив, роблячи повітропроникну плівку для захисту водного балансу.
Крем захисний силіконовий можна знайти різного виробництва, наприклад, російської компанії «Пента Юніор», яка з 2000 року випускає продукцію на основі силікону. Такий крем легко наноситься на шкіру, пом’якшує і зволожує шкіру рук, усуває сухість і лущення, за рахунок вмісту в ньому гліцерину і ланоліну, а також володіє захисними властивостями проти розчинів солей, пігментних мастил.
Крем захисний для рук від виробника «Аванта». Цей крем застосовується при виконанні сільськогосподарських  та будівельних робіт. У його складі різноманітні силіконові добавки, які дбайливо охороняють шкіру рук, не дратує і зберігає водний баланс.

Ваш вибір – захисний крем для рук

Для кожного випадку необхідно мати свій захисний крем для рук. Але він обов’язково повинен бути в косметичці. Нехай це буде силіконовий крем, перевірений часом або звичайний косметичний засіб. За шкірою необхідно доглядати, адже від здоров’я рук залежить багато чого!

Интересный женский портал расскажет вам советы про карьеру для женщин, которые обязательно вам пригодятся в жизни и помогут достичь поставленных целей.

Залишити коментар