Танець живота – секрет спокусливого схуднення

танець живота для схуднення

Танець живота був придуманий на сході Середнього Сходу. Навколо цього спокусливого танцю донині існує маса легенд і придане. Одне ми знаємо точно: східні жінки виконують його вже близько тисячі років. Спокусливі рухи танцю стали міцним символом жіночності і граціозності, але головною метою цього танцю є зовсім не зваблення. У східній культурі м’які і ніжні рухи йдуть з людиною поруч від народження до смерті. Існують спеціальні танці на кожен життєвий привід: на честь народження дитини, в ім’я лікування різних хвороб, весільні танці і для похоронних процесій. Але сьогодні танець живота розглядається як ідеальний метод для схуднення. Люди, які займаються такими танцями, стверджують, що кращого способу для зниження ваги просто не знайти. Більш того, цей вид мистецтва допомагає животику швидше схуднути.

Танець живота. А схуднути-то реально?

Як це працює: спеціальні кроки і рухи під час танцю створюють кардіонагрузку помірної інтенсивності. В той час, як ми похитуємо стегнами і робимо інтенсивні рухи животом, розучуємо різні па і арабески, биття серця частішає, і наш організм зі збільшеною швидкістю починає спалювати калорії. За середньостатистичне тренування у фітнес-клубі ми спалюємо до 450 ккал, а за годину занять танцями живота – близько 600 ккал. У загальній складності, якщо ви будете займатися з частотою 3-4 години на тиждень, ви зможете попрощатися з 1600 ккал. Однак все це здається нам неправдоподібним, адже кожна з нас хоч раз бачила справжніх арабських танцівниць. Не сперечаюся, вони граціозні і прекрасні, але далеко не худі. Це насторожує і дивує. Так невже реально схуднути за допомогою танцю живота? Звичайно так! Вся різниця в тому, що в більшості східних країн в ціні саме така статура, а нам для того, щоб схуднути, крім танцю живота варто сісти на низькокалорійну дієту. Харчуйтеся правильно, не зловживайте солодким, борошняним і жирним, не тягніть в рот що попало, і ви досягнете результату швидко.

Танець живота і ваша фігурка

Танець живота допомагає опанувати красивими і жіночними обрисами фігури. Трикутники, груші, яблучка і квадратики – всі ці типи фігур при активному залученні косих м’язів живота, перетворяться на пісочний годинник. Активні рухи руками допоможуть вам поліпшити їх форму, підкачати м’язи і позбутися від в’ялості. Так само, рухи на напівзігнутих в колінах ногах допоможуть покращити стан сідничного м’яза. За допомогою східного танцю ви нічого не «перекачаєте» – ви відкоректуєте і позбавитеся від зайвого.
Ви, звичайно ж, помітили, що живіт у професійних танцівниць трішки округлий, навіть якщо танцівниця зовсім худенька. Це пов’язано з особливістю механіки рухів. Якщо віддаєте перевагу плоскому животику або животику з шістьма кубиками преса, варто додатково займатися скручуваннями на прес та іншими вправами для преса.

Залишити коментар