Бальзам для губ Avon – дбайлива турбота про ваші губи

Бальзам для губ Avon

Бальзами для губ – це універсальний засіб, як для жінок, так і для чоловіків. Адже всі хочуть бути володарями красивих, оксамитових, медових губок. Чи не так? Перш за все, бальзами для губ сприяють довготривалому захисту, живленню, зволоженню ніжної шкіри губ. А це, в рівній мірі, потрібно і жінкам, і чоловікам.

Один з безлічі

Торговельні полиці косметичних магазинів просто рясніють різноманітними бальзамам для губ. Серед них, можна знайти, як і вітчизняних виробників, так зарубіжних. Компанія Avon – це більш, ніж 100-річний досвід в області косметології. Бальзами для губ від Avon користуються великою популярністю серед дівчат і жінок, хлопців і чоловіків. Дівчата, перш за все, хвалять бальзам «Ласий шматочок», який не тільки приємно пахне, але і має красивий рожевий відтінок. Варто сказати, що саме у компанії Avon існує безліч бальзамів для губ з різними відтінками. Когось таке приводить у захват, а комусь і зовсім не подобається. Що ж, не біда. Для тих, хто не любить «квітчасті» бальзами для губ є відмінна пропозиція від бренду Avon у вигляді бальзама REPAIRING lipbalm, до складу якого входить масло Ши і величезний вітамінний комплекс. Але це ще не все. Також туди входять озокерит (мінеральний віск), мікрокристалічний віск (живить, зволожує, пом’якшує), бензофенон-3 (УФ-фільтр), масло кісточок винограду і багато що інше. Величезна перевага саме цього бальзаму для губ від компанії Avon в тому, що він, по-перше, абсолютно не має ніякого запаху, по-друге, – безбарвний, по-третє, – відмінно вбирається, завдяки чому не залишає абсолютно ніякої плівки на губах. Так, і ще, це один з не багатьох бальзамів від Avon, які полюбили всі дівчата. Решта ж – або відтінок поганий, або ефекту ніякого, або запах не подобатися. Звичайно, на смак і колір всі олівці різні, але бальзам для губ REPAIRING lipbalm – це єдиний засіб по догляду за ніжною шкірою губ, який підійшло всім.

Ціни – те, що треба!

Що ж стосовно цін на бальзами для губ від Avon, то вони абсолютно помірні. В Україні вони коштують близько 15 грн, а в Росії – близько 140 руб. Якщо Ви не хочете виходити з дому і шукати в магазинах ці бальзами – не біда. Інтернет до ваших послуг. Заходимо на офіційний сайт Avon, і кілька кліків зроблять всю роботу за вас.

Залишити коментар