Бальзам для губ Lipsmackers Coca Cola – смак Коли на губах

Бальзам для губ Lipsmackers Coca Cola

Ви жахливо любите смак Кока-Коли, Спрайту або Фанти, але не хочете псувати своє здоров’я і фігуру цими газованими напоями? До того ж, ви стежите за своєю зовнішністю і завжди хочете виглядати приголомшливо? Вашим губках потрібен особливий догляд? Бальзами для губ Lipsmackers – це те, що вам доктор прописав, як кажуть у народі.

Солодкий присмак на губах

Lipsmackers – це ексклюзивні бальзами для губ, які, насамперед, відрізняються своїми дивовижними ароматами. Тут ви знайдете, як вже було сказано раніше, бальзами зі смаком Coca-Cola, Fanta, Sprite, а також M&M’s і Pepsi. Більше того, ваші губки отримають можливість відчути неперевершені аромати кокоса, солодкої вати, кави, чаю, кориці і багато інших. Ця серія Lipsmackers присвячується всім любителькам «смачних» і надзвичайно незвичайних бальзамів для губ. Більшість дівчат стверджують, що найулюбленіший ними бальзам – це, звичайно ж, зі смаком Coca-Cola. Хоча й інші нітрохи не програють йому. З усіх бальзамів для губ Lipsmackers два з них явно надають ніжний відтінок губ: Coca-Cola – трохи шоколадний, а Fanta – рожевий. Всі інші бальзами лише надають приємний блиск губ. По суті, дуже вже ефекту зволоження або загоєння ранок від цих бальзамів чекати не варто, але як приголомшливі блиски для ваших губок – вони точно підійдуть. По своїй текстурі, бальзами для губ Lipsmackers м’які і вологі, що дає можливість легко наносити їх на ніжну шкіру губ. Для зими, звичайно, вони навряд чи підійдуть, але для літа їх цілком достатньо. Самі по собі, ці бальзами більш, ніж стійкі, але при надмірному їх нанесенні на губи, можуть скочуватися в куточкии. В принципі, як і будь-які інші бальзами, блиски або помади. Як мовиться, у всьому треба знати міру. З бальзамами Lipsmackers ваші губки виглядають вологими, блискучими і доглянутими. А що ще потрібно будь-якій дівчині?

Оптом чи в роздріб?

Якщо вас зацікавили ці милі бальзами зі смаком Coca-Cola, Fanta, Sprite або інші, то їх можна замовити в інтернеті, наприклад ось  тут kidstaff.com.ua, і розрахуватися за обраний товар можна карткою visa, або будь-якою іншою кридиткою. Ціна, звичайно, дуже різна. По-перше, залежить від того чиє це виробництво: американське або китайське. По-друге, на якому сайті ви замовляєте. А по-третє, берете ви бальзами в роздріб або оптом. В середньому, ціна від 30 грн в Україні або 150 руб в Росії. Солодких вам бальзамів для губ від Lipsmackers.

Залишити коментар