Чорні тіні для очей. Макіяж і поради по стилю. Марки тіней

Чорні тіні для очей

Тіні для очей є обов’язковим must-have, для тих, хто хоче мати ідеальний макіяж очей. Вони бувають різних кольорів, але вже довгий час найпопулярнішими залишаються чорні тіні. Макіяж з чорними тінями надають жінці фатальний, загадковий, містичний і сексуальний образ, надає погляду незвичайну глибину. Сучасні зірки кіно і сцени не відмовляють собі у використанні макіяжу з чорними тінями.

Макіяж і поради стилю

З чорних тіней роблять один з найкращих макіяжів, який називається Smoky Eyes («димчастий погляд»). Щоб він виглядав ідеально, є декілька порад на цю тему:
1. Чорні тіні краще використовувати для вечірнього чи святкового make-up. Ну, можна і в день, якщо любите епатаж, тому що денне світло підсилює кольори. При макіяжі з чорними тінями дуже часто використовують накладні вії, це підсилює ефект виразності очей.
2. За допомогою цього макіяжу можна зробити довшу форму очей, виділити та звернути увагу на їхню красу. Також потрібно запам’ятати, що надлишок таких тіней дуже старить, треба використовувати в міру.
3. Перед нанесенням чорних тіней потрібно нафарбувати верхню повіку по краю росту вій чорною підводкою або олівцем. Наносити їх потрібно як на верхню повіку, так і на нижню по контуру очей, після чого потрібно злегка розтушувати, при цьому зберігаючи їх межі. Виходить димчастий погляд. На всю поверхню повіка наноситься тіні з нейтральним відтінком, а під брову потрібно накласти тіні білого кольору. Після цього потрібно рясно нанести чорну туш на вії.
4. У макіяжі з чорними тінями акцент робиться більше на очі, тому нічого не повинно бути помітним. У такому разі рум’яна повинні бути ледве помітними, а помаду або блиск наносити нейтральних кольорів.
5. Слід пам’ятати, що блондинки з чорними тінями виглядають трохи екстравагантно і мають ляльковий образ. А брюнетки підкреслять глибину своїх очей, а при використанні яскраво червоної помади жінки будуть виглядати в стилі «вамп».

Марки тіней

Майже всі компанії, які поважають моду і стиль, випускають чорні тіні. Наприклад:
1. Компанія Dior випускає палетку Dior 5 COULEURS DESIGNER. Вона складається з бази під тіні, тіні матово-вугільного відтінку, перлового пігменту під брову, чорної підводки, в центрі темно сірий колір.
2. Sisley Phyto-Ombre Eclat longue tenue колір 12 Black. Це монотіні, які мають сильну стійкість, шовковисту та ніжну текстуру.
3. L’Oreal колекція Infallible чорний оксамит smoky. Тіні володіють кремово-пудровою консистенцією. Вони не сиплються, не розмазуються, а також мають зволожуючий комплекс.
4. Chanel. Компанія випускає монохромні чорні тіні в прямокутному футлярі OMBRE ESSENTIELLE, а також шикарні розсипчасті тіні Chanel Illusion D’ombre у відтінку № 85 Mirifique.
5. Компанія МАС, яка спеціалізується на косметиці для професіоналів, випускає одинарні чорні тіні. Вони високо пігментовані тіні, які легко наносяться і розтушовуються.

Чтобы узнать температуру любого нужного вам объекта, стоит только купить тепловизоры, предназначенные для дистанционного измерения температуры.

Залишити коментар