Гель для душу від Ів Роше – спокуса ароматом кави

Гель для душу від Ів Роше

Сприятливий і стимулюючий вплив на організм робить звичайна чашка кави, саме тому цей підбадьорюючий напій став обов’язковою частиною сніданку багатьох людей. Саме для людей, які насправді цінують аромат кави, компанія Ів Роше, в своїй колекції гелів для душу LES JARDINS DU MONDE, випустила особливий гель «Бразильська кава». Він подарує вам повний ковток бадьорості і наповнить енергією на весь день.

Кращі аромати садів з усього світу в колекції LES JARDINS DU MONDE

Багато хто з нас весь час говорять про те, що в захваті від аромату кави і готові оточити себе нию всюди і дуже часто купують різні косметичні засоби з запахом кави, приміром, мила або креми, але не завжди ці засоби виправдовують наші сподівання. Компанія Ів Роше на ринку вже багато років і завжди славилася особливо своєю косметикою по догляду за тілом. Саме вона випустила для своїх клієнтів лінію LES JARDINS DU MONDE, яка втілює кращі аромати садів з усього світу і підкорює серця. Серед цих ароматів представлений і гель «Бразильська кава», який неодмінно підкорить любителів цього напою.

Ароматна кава в душі

Випити чашечку ароматної кави і прийняти ванну тепер можна заощаджуючи час, адже гель для душу «Бразильська кава» від Ів Роше – це незрівнянний аромат свіжомеленої кави, який радує вас ще кілька годин після прийому душу. Крім відмінного аромату, гелі із серії LES JARDINS DU MONDE дуже економні, так як дуже добре піниться і має малий розхід, а його ніжна кремоподібна консистенція чудово зволожує вашу шкіру надовго. А його ціна досить доступна.
Ми пропонуємо вам додатково рецепт скрабу на основі цього гелю для душу. Для його приготування вам знадобиться 2 ложки дрібно перемелений зерен кави (якщо зерна будуть перемелені занадто грубо, то скраб може залишати подряпини на тілі) на 100 мл гелю для душу «Бразильська кава». Такий скраб буде дбайливо очищати вашу шкіру і добре пінитися і зволожувати її за рахунок консистенції самого гелю.
Для справжніх цінителів цього ароматного напою, радимо звернути особливу увагу на гель «Бразильська кава». Але крім нього, в колекції LES JARDINS DU MONDE від Ів Роше кожен може знайти аромат саме для себе, наприклад: Каліфорнійський мигдаль, Африканське какао, Лаванда Провансу, Ветер Гаїті, Полінезійська квітка тіарі, Квітка бавовни Індії.

Залишити коментар