Косметика Health & Beauty

Косметика Health & Beauty

Кожна сучасна жінка на сьогоднішній час має великий вибір косметичних засобів. Багато різних виробників в індустрії косметології представляють нам величезний асортимент новинок. Сьогодні косметичний товар можна легк

о підібрати як за ціною, так і за якістю. Цей шикарний вибір продукції іноді бентежить в момент необхідності конкретного кроку. Але, жінки всього світу дуже вдячні всім, хто трудиться на благо народу і підтримує красу жіночого тіла. Найпопулярнішим брендом у цій галузі є і торгова марка Health & Beauty.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Health & Beauty

Торгова марка Health & Beauty – це ізраїльський, всіма відомий бренд, виробник високоякісних косметичних засобів з мінералами Мертвого моря. Унікальність Мертвого моря відома давно. По-перше, Мертве море – це джерело здоров’я та краси. Його глибини містять корисні копалини, які мають багатомільйонну історію. По-друге, Мертве море – це найбагатше у світі природне джерело. Вміст мінеральних речовин у воді становить більше 33%! Цей показник в 8 разів вище, ніж у Середземному морі, де він складає всього лише 4%. По-третє, Мертве море – це великий вміст таких необхідних людському організму мікроелементів, як калій, магній, натрій, кальцій і хлор. Ось чому Мертве море – це унікальний курорт для лікування багатьох хвороб, курорт, який створила для нас сама природа, треба тільки вміти з ним поводитися. Саме так і поступає ізраїльська компанія Health & Beauty, ось уже багато років поспіль розробляючи і поширюючи високоякісні косметологічні препарати.

Ваші ніжки будуть виглядати ще більш стрункими і привабливими якщо на них будуть одягнені французькі колготки від торгової марки Gerbe.

Загальна характеристика бренду Health & Beauty. Особливості продукції

Вся продукція торгової марки від Health & Beauty – це продукція на основі мінералів з берегів Мертвого моря і вітамінів, збагачених рослинними екстрактами і ароматичними маслами. Весь асортимент товарів компанії Health & Beauty повністю відповідає європейським стандартам, а показники якості підтверджені Міністерством охорони здоров’я Ізраїлю. Фахівці та вчені Health & Beauty працюють над технологіями нових препаратів, але також багато часу вкладають в удосконалення старих. Продукція Health & Beauty не містить параамінобензойної кислоти (вітамін В10), яка виступає, як поглинач ультрафіолетових променів. Засоби від Health & Beauty не містять і парабенів – синтетичних консервантів. Також компанія Health & Beauty не проводить випробувань на тваринах. Весь товар від Health & Beauty – це висока якість і доступна ціна.
Вся косметика від торгової марки Health & Beauty є натуральною. Досконалість понад усе – ось девіз компанії Health & Beauty, яка випускає понад 100 видів препаратів для жінок, чоловіків і дітей. Каталог продукції Health & Beauty містить кілька ліній товарів. Наприклад, лінії по догляду за обличчям, тілом та волоссям, чоловічу лінію, лінію спа косметики, а також лінію препаратів для дітей. Кожна з ліній представлена великою різноманітністю товару. Лінія косметики для догляду за обличчям включає маски, креми, засоби для очищення, лінія по догляду за тілом – креми для рук і ніг, скраби, емульсії, масла для засмаги, лінія по догляду за волоссям – шампуні, кондиціонери, маски і серума, спа косметика – солі, грязі, гелі для душу.

Косметика Health & Beauty та знаменитості

Косметика Health & Beauty відома по всьому світу. Всі, хто хоч трохи піклується про своє здоров’я, віддають перевагу торговій марці Health & Beauty. Не виняток, в цьому випадку, і знаменитості. Багато з них користуються косметикою Мертвого моря. Чудовим прикладом є народний артист Росії Філіпп Кіркоров (FILIPP KIRKOROV).

Залишити коментар