Косметика Renew

Косметика Renew

Косметику можна підбирати по-різному. Можна дивитися на ціну: більшість з нас думає, що якісна косметика коштує завжди дорожче. Можна купувати відразу після перегляду реклами косметичних засобів по телевізору або в інтернеті – модно, куплю і я собі. Можна просто купувати косметику за потребою: коли закінчилася серія або просто набридла. А можна зовсім не купувати і просто ходити в косметичні салони, відпочивати, отримувати насолоду і спостерігати за роботою фахівців. Серію такої професійної косметики представляє і косметична лінія Renew.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Renew

Торгова марка Renew була створена в Ізраїлі компанією OSA Cosmetics Laboratory. Сьогодні Renew – одна з найвідоміших у багатьох країнах світу. Вона являє професійну косметику для салонного догляду. Компанія O.S.A. Cosmetics Laboratory має багаторічний досвід роботи, вона складається з висококваліфікованих фахівців. Лабораторія тісно співпрацює з фірмами, які поставляють натуральну сировину для виробництва косметичних засобів. Всі препарати проходять строге багатоетапне тестування якості, відповідають міжнародним стандартам, мають усі дозволи Міністерства Охорони здоров’я Ізраїлю. Мета компанії O.S.A. Cosmetics Laboratory – це створення косметичних препаратів, які однаково підійдуть людям з нормальною і проблемною шкірою. Всесвітній успіх компанії полягає в поєднанні теорії і практики.

Загальна характеристика торгівельної марки Renew

Торгова марка Renew представлена косметичними засобами для застосування професійними косметологами. Косметика Renew – це не варіант ліків з аптеки. Випускаючи продукцію, компанія OSA Cosmetics Laboratory звертає велику увагу на зовнішній вигляд препарату і його упаковку. Фахівці торгової марки Renew стверджують, щоб товар підійшов людині за своїм складом, потрібно спочатку, щоб він їй сподобався зовні. Тільки тоді покупець відчуває почуття повного задоволення. Кожен товар від Renew всередині упаковки має інструкцію, яка доступно описує всі вхідні компоненти і дає необхідні рекомендації по застосуванню препарату. Компанія O.S.A. Cosmetics Laboratory завжди відзначає, що всі засоби потрібно застосовувати грамотно, щоб не постраждати самому і не розчаруватися в якості купленого товару.
Косметика торгової марки Renew – це поєднання таких активних компонентів, як:
-  продукти сучасної біотехнології (гіалуронова та койевая кислота);
- натуральні екстракти лікарських рослин (ромашка, шавлія, гамамеліс, кінський каштан).
Косметика Renew складається з таких серій косметичних засобів:
- серія Beauty Pearl (дари моря для краси шкіри);
- серія Dermo Control (для профілактики і корекції проблем жирної та схильної до акне шкіри);
- серія Golden Age (для догляду за зрілою шкірою);
- серія Peeling (для делікатного очищення шкіри обличчя);
- серія Propioguard (для інтенсивного комплексного лікування шкіри);
- серія Whitening (для видалення пігментних плям);
- багатофункціональні препарати;
- препарати з активним вітаміном С.

Косметика Renew і знаменитості

Косметика Renew дуже подобається аматоркам слабкої статі, але знаходить своїх шанувальників і серед сильної частини людства. Вона популярна серед різних вікових груп населення. Крім звичайних покупців або клієнтів елітних косметичних салонів, косметику Renew знають і люблять і багато знаменитостей, як вітчизняні, так і зарубіжні. Звернула на себе увагу і російська естрадна співачка Валерія (Алла Юріївна Перфілова), яка дуже любить відкривати для себе щось нове. Одного разу вона відкрила для себе і косметику Renew, результат від якої перевершив всі очікування.

Залишити коментар