Натуральна косметика і все про неї

Натуральна косметика

Сьогодні, слово «натуральна» набуло дуже популярного сенсу. І справа, навіть, не стільки в самому слові, скільки в його значенні. Адже ми, коли чуємо «натуральне» – завжди хочемо його придбати. А чому? Так, просто, тому, що ми маємо на увазі те, що даний продукт абсолютно не містить консервантів і барвників.

Чи існує натуральна косметика?

Яку ж косметику можна назвати натуральною? Це та косметика, у складі якої хімічні речовини практично відсутні. І наголос тут на слові «практично». Адже створити косметичні засоби абсолютно без консервантів, віддушки і барвників, як мінімум, не вигідно виробникам. Чому? А все лише з тієї причини, що натуральні інгредієнти завжди мають обмежений термін зберігання, який, найчастіше, декілька днів. Більш того, виробляти таку косметику технологічно неможливо. Кожна сировина тваринного і рослинного характеру повинна пройти якусь попередню обробку. В іншому випадки, використання будь-якого крему, лосьйону або тоніка призведе до розвитку хвороботворних бактерій. Тому, натуральними косметичними засобами вважаються ті, де не менше 85% натуральних речовин.

Характерні ознаки натуральності

Як же визначити істинно натуральну косметику на прилавках магазинів? Звичайно, перш за все, ознайомтеся з складом даної продукції. Косметичні засоби натурального походження ніколи не будуть містити продуктів нафтопереробки, а також силікону. Так само, зверніть увагу на колір і запах косметики. Колірна гамма цих косметичних засобів не повинна бути активною і яскравою, а запах повинен бути приглушеним (трав’яний, легкий фруктовий або квітковий і просто аптечний). До того ж, важливо, в якій упаковці зберігається той чи інший косметичний засіб. Вона повинна бути сировиною для вторинного використання. Звичайно, прямо пропорційного відношення до самого продукту упаковка не має, але робить відмінний статус фірмі. І останнє, термін зберігання такої косметики становить максимум 1 рік.

Що і де купити

Сьогодні є не багато, не мало компаній, які розробляють цю саму натуральну косметику. Серед них наступні бренди:
1. Mirra
2. Weleda
3. Волшба
4. Sanoflore
5. TheBodyShop
6. Coslys
7. SwissLine та інші.
Всі ці бренди ретельно стежать за виробництвом своїх косметичних засобів. Правда, більшість з них, можна придбати лише в Інтернеті (відповідно, для нашої країни). Ось кілька корисних посилань: weleda.com.ua, mirra.net.ua, wolshba.com.

Залишити коментар